Με απεργία απαντούν στον υπουργό Εργασίας οι εργαζόμενοι του ΕΦΚΑ

15:42 - 21/12/2021

Φουντώνει η κόντρα Χατζηδάκη – υπαλλήλων του ΕΦΚΑ, με αφορμή την αναστολή των αδειών τους την περίοδο των γιορτών. Η Πανελλήνια Ομοσπονδία Συλλόγων Εργαζομένων ΕΦΚΑ ως απάντηση στην ανάκληση των εορταστικών αδειών τους από τον υπουργό Εργασίας προκήρυξε πανελλαδική απεργία την Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου (παραμονή Χριστουγέννων). «Απεργούμε για την τιμή και την αξιοπρέπειά μας», τονίζεται σε ανακοίνωση της […] The post Με απεργία απαντούν στον υπουργό Εργασίας οι εργαζόμενοι του ΕΦΚΑ appeared first on e-dimosio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο e-dimosio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Απέκτησαν νέα συνάδελφο οι εργαζόμενοι του ΟΑΚΑ

Καλημέρα! Παραμονές Χριστουγέννων και είπα να κάνω την εορταστική εμφάνισή μου. Για να εκφράσω τη χαρά μου έπειτα από την ερώτηση που μου έκανε κάποιος από το ΟΑΚΑ για το αν έγιναν προσλήψεις. Ξαφνιάστηκα. Δεν ήξερα ότι υπήρχε τέτοιο ενδεχόμενο. Οπότε θέλησα να μάθω την πηγή της απορίας του. Μού είπε ότι έγινε μάρτυρας κάποιων […] The post Απέκτησαν νέα συνάδελφο οι εργαζόμενοι του ΟΑΚΑ appeared first on SPORTSFEED.

Διαβάστε το στο sportsfeed.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ e-dimosio.gr

Οριστικά αποτελέσματα για την εισαγωγή καταρτιζομένων στη Σχολής Επαγγελματικής Κατάρτισης ΑΜΕΑ

Μνημόνιο Συνεργασίας της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης με το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Κοινωφελής εργασία: Ολη η πρόσκληση και οι θέσεις για 2.260 θέσεις σε 2 υπουργεία

Fulbright: Υποτροφίες για σπουδές στις Ηνωμένες Πολιτείες

Εξοικονομώ για επιχειρήσεις: Ποιοι δικαιούνται επιδότηση έως 500.000 ευρώ

Επιστρέφει ο Δακτύλιος – Ποια αυτοκίνητα κυκλοφορούν ελεύθερα – Πώς εκδίδω αδεια κυκλοφορίας