Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Με τον Γιάννη Βούρο ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλον χωρίς ρούχα»

17:12 - 19/12/2021

Καλεσμένη της Κατερίνας Καραβάτου βρέθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, το μεσημέρι της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής «Τι λες τώρα» στο […] The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Με τον Γιάννη Βούρο ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλον χωρίς ρούχα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Με τον Γιάννη Βούρο ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλον χωρίς ρούχα

Καλεσμένη της Κατερίνας Καραβάτου βρέθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, το μεσημέρι της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής «Τι λες τώρα» στο MEGA. Μεταξύ άλλων, η δημοφιλής πρωταγωνίστρια μίλησε για την τηλεοπτική της διαδρομή καθώς και τις… ερωτικές σκηνές που συνάντησε σε αυτήν. Πιο συγκεκριμένα, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «δεν μου έχει συμβεί ποτέ να «φύγω» από τον ρόλο στις ερωτικές σκηνές. Με κανέναν παρτενέρ δεν μου έχει συμβεί αυτό. Γενικά το είχα δει όλο αυτό σαν δουλειά. Ότι αυτή είναι δηλαδή η δουλειά μου, αυτό κάνουμε… Α, έχουμε και μια ερωτική σκηνή και θα την κάνουμε και αυτήν». «Τις καλύτερες ερωτικές σκηνές, βέβαια, τις έχω κάνει με τον Γιάννη Βούρο στις Ε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Με τον Γιάννη Βούρο ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλον γυμνοί και περιμέναμε να μας φωτίσουν» (vid)

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «δεν μου έχει συμβεί ποτέ να «φύγω» από τον ρόλο στις ερωτικές σκηνές. Με κανέναν παρτενέρ δεν μου έχει συμβεί αυτό. Γενικά το είχα δει όλο αυτό σαν δουλειά. Ότι αυτή είναι δηλαδή η δουλειά μου, αυτό κάνουμε… Α, έχουμε και μια ερωτική σκηνή και θα την κάνουμε και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Με τον Γιάννη Βούρο ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλον χωρίς ρούχα»

Τις καλύτερες ερωτικές τις σκηνές στην τηλεόραση πρόδωσε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου! Καλεσμένη της Κατερίνας Καραβάτου βρέθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, το μεσημέρι της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής «Τι λες τώρα» στο MEGA. Μεταξύ άλλων, η δημοφιλής πρωταγωνίστρια μίλησε για την τηλεοπτική της διαδρομή καθώς και τις… ερωτικές σκηνές που συνάντησε σε αυτήν. Πιο συγκεκριμένα, η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – Με τον Γιάννη Βούρο ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλον χωρίς ρούχα

Aποκαλυπτική η γνωστή ηθοποιός...

Διαβάστε το στο to10.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: "Με τον Γιάννη Βούρο ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλον χωρίς ρούχα"

"Η σκηνή ήταν από το πλάι και φαίνονταν μόνο τα δυο κορμιά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»