Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης «λύγισε» με την έκπληξη της συζύγου του: «Όταν περάσεις στο λίγο πριν το τέλος»

12:38 - 17/12/2021

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης έγινε πρόσφατα πατέρας μιας πολύ όμορφης κορούλας και με την σύζυγό του Δέσποινα διανύουν την ομορφότερη περίοδο […] The post Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης «λύγισε» με την έκπληξη της συζύγου του: «Όταν περάσεις στο λίγο πριν το τέλος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Χαλακατεβάκης: Βούρκωσε μπροστά την κάμερα με την έκπληξη της συζύγου του (Βίντεο)

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης καλεσμένος σε πρωινή εκπομπή βούρκωσε όταν είδε την σύζυγό του να μιλάει γι αυτόν.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βασίλης Χαλακατεβάκης: Βούρκωσε on air με την έκπληξη της συζύγου του

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης φιλοξενήθηκε το πρωί της Παρασκευής 17 Δεκεμβρίου στο Πρωινό σε μία εφ’ όλης To άρθρο Βασίλης Χαλακατεβάκης: Βούρκωσε on air με την έκπληξη της συζύγου του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης «λύγισε» με την έκπληξη της συζύγου του: «Όταν περάσεις στο λίγο πριν το τέλος»

“Δεν πήγα ποτέ σε ψυχολόγο ποτέ, το αντιμετώπισα στο σπίτι με τη Δέσποινα, με πολλή αγάπη και το ξεπέρασα έτσι”, εξομολογείται ο Βασίλης Χαλακατεβάκης. Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης έγινε πρόσφατα πατέρας μιας πολύ όμορφης κορούλας και με την σύζυγό του Δέσποινα διανύουν την ομορφότερη περίοδο της ζωής τους. Καλεσμένος στο Πρωινό, ο γνωστός ηθοποιός εξομολογήθηκε για […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης «λύγισε» με την έκπληξη της συζύγου του (video)

«Όταν περάσεις στο λίγο πριν το τέλος»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha