Βλάσσης Μπονάτσος: Οι «Απαράδεκτοι» συγκινούν για τον Βλάσση τους

21:58 - 26/11/2021

Ο Βλάσσης Μπονάτσος ήταν πρωταγωνιστής στο νέο αφιέρωμα που παρουσίασε ο Σάκης Ρουβάς στο Idols το βράδυ της Παρασκευής στην […] The post Βλάσσης Μπονάτσος: Οι «Απαράδεκτοι» συγκινούν για τον Βλάσση τους appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βλάσσης Μπονάτσος – Οι απαράδεκτοι μιλούν για τον δικό τους Βλάσση και συγκινούν

Ο Σάκης Ρουβάς συνάντησε την αγαπημένη τηλεοπτική παρέα του αείμνηστου καλλιτέχνη. Δηλαδή τον Γιάννη Μπέζο, τον Σπύρο Παπαδόπουλο και την Δήμητρα Παπαδοπούλου από τους «Απαράδεκτους»

Διαβάστε το στο in.gr

Βλάσσης Μπονάτσος: Οι Απαράδεκτοι θυμήθηκαν τον τσαμπουκά τους!

Media Οι «Απαράδεκτοι» ήταν καλεσμένοι στην εκπομπή Idols του Σάκη Ρουβά και μίλησαν για τα όσα έζησε ο Βλάσσης Μπονάτσος μαζί τους. Ο Βλάσσης Μπονάτσος... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Βλάσσης Μπονάτσος: Οι Απαράδεκτοι θυμήθηκαν τον τσαμπουκά τους!

Διαβάστε το στο spoilers

Βλάσσης Μπονάτσος: Οι Απαράδεκτοι θυμήθηκαν τον «τσαμπουκά» τους! (vid)

Οι «Απαράδεκτοι» ήταν καλεσμένοι στην εκπομπή Idols του Σάκη Ρουβά και μίλησαν για τα όσα έζησε ο Βλάσσης Μπονάτσος μαζί τους. Γιώργος Διπλοΐδης για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Βλάσσης Μπονάτσος: Οι «Απαράδεκτοι»… επανενώθηκαν

Για να μιλήσουν για τον Βλάσση Μπονάτσο, τον αγαπημένο τους Βλάσση, «επανενώθηκαν» οι θρυλικοί «Απαράδεκτοι» οι οποίοι τόνισαν πως ήταν ένα χαρισματικό πλάσμα και αυτός που «έδεσε» την παρέα.

Διαβάστε το στο monopoli.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γη της Ελιάς: Ο Κωνσταντίνος αναγκάζεται να της πει όλη την αλήθεια για το σκοτεινό παρελθόν που έχει με τον Δημοσθένη

Βάλια Χατζηθεοδώρου για Fipster: «Ξέρω ποιος είναι ο φίλος μου και τις αξίες πρεσβεύει»

Αρχελάου 5: Ο Ματθαίος πιέζει τον Βύρωνα να κόψει σχέσεις με τον Οδυσσέα

Αριστοτέλης Μπολοβίνος: «Σπουδάζω ψυχοθεραπεία, κάποια στιγμή θα γίνω πατέρας, να μην έχω λύσει τα θέματά μου;»

Μανίνα Ζουμπουλάκη: Η επική ατάκα για τον Δημήτρη Γκοτσόπουλο στον ρόλο του ιερέα

Η Κατάρα Της Τζέλας Δελαφράγκα: Η εμφάνιση – έκπληξη του Πέτρου Ιακωβίδη