Σάντρα Βουτσά: «Το θέμα με τη συγκεκριμένη κυρία θα το λύσουμε στο δικαστήριο»

13:28 - 23/11/2021

Για την δικαστική μάχη που έχει με την πρώην σύζυγο του Κώστα Βουτσά, μίλησε η Σάντρα Βουτσά στο Happy Day […] The post Σάντρα Βουτσά: «Το θέμα με τη συγκεκριμένη κυρία θα το λύσουμε στο δικαστήριο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάντρα Βουτσά: «Θα προχωρήσουμε νομικά για την συγκεκριμένη κυρία»

Όσα δήλωσε η Σάντρα Βουτσά. Στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη  έδωσε συνέντευξη η Σάντρα Βουτσά και μίλησε μεταξύ άλλων για την δικαστική διαμάχη, που έχει με την πρώην σύζυγο του Κώστα Βουτσά.  «Θα προχωρήσουμε νομικά, με τον δικηγόρο μου Βασίλη Καπερνάρο. Τις αδελφές μου δεν τις έχω εμπλέξει σε αυτή την ιστορία καθόλου. ... Περισσότερα To άρθρο Σάντρα Βουτσά: «Θα προχωρήσουμε νομικά για την συγκεκριμένη κυρία» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σάντρα Βουτσά – Το θέμα το έχω με την συγκεκριμένη κυρία και θα το λύσουμε στο δικαστήριο

«Τις αδελφές μου δεν τις έχω εμπλέξει σε αυτή την ιστορία καθόλου», τονίζει

Διαβάστε το στο in.gr

Σάντρα Βουτσά – «Έχω θέμα με την συγκεκριμένη… Θα το λύσουμε στο δικαστήριο»

Για τον θάνατο του πατέρα της και τη δικαστική μάχη που έχει με την πρώην σύζυγό του, μίλησε η κόρη του Κώστα Βουτσά, Σάντρα. «Θα προχωρήσουμε νομικά, με τον δικηγόρο μου Βασίλη Καπερνάρο. Τις αδελφές μου δεν τις έχω εμπλέξει σε αυτή την ιστορία καθόλου. Ακόμα και να θέλουν να πάρουν το μέρος μου, δεν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Σάντρα Βουτσά: "Το θέμα με τη συγκεκριμένη κυρία θα το λύσουμε στο δικαστήριο"

"Τις αδελφές μου δεν τις έχω εμπλέξει σε αυτή την ιστορία καθόλου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»