DWTS: Αλλάζει μέρα προβολής – Κάθε Παρασκευή από 24 Δεκεμβρίου

12:10 - 19/11/2021

Αλλάζει η μέρα προβολής του show χορού Dancing With The Stars και από Κυριακή μετακομίζει τις Παρασκευές. Η αλλαγή θα γίνει, σύμφωνα με το Happy Day, από τις 24 Δεκεμβρίου, καθώς από τις 17 Δεκεμβρίου ρίχνει αυλαία το Big Brother. Καγιά: Θα αλλάξουμε μαζί χρονιά Την Βίκυ Καγιά συνάντησε η Όλγα Λαφαζάνη και η παρουσιάστρια του DWTS ανακοίνωσε πως θα κάνει αλλαγή χρονιά στον τηλεοπτικό αέρα. «Από 17 Δεκεμβρίου το Dancing μεταφέρεται κάθε Παρασκευή και θα αλλάξουμε μαζί την χρονιά. Live, ναι. Πιστεύω πως θα είμαστε μαζί και παραμονή Χριστουγέννων και παραμονή Πρωτοχρονιάς. Σίγουρα θα έρθει και η οικογένεια μου, θα την έχω μαζί όλη την μέρα εκείνη μέχρι να έρθει η ώρα να πάνε για ύπνο» τόνισε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Οικουμενικός Πατριάρχης Βαρθολομαίος: Εκτιμώμεν όλες τις προσπάθειες διασώσεως των παραδόσεων

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Θα είμαι γριούλα και θα είμαι ακόμα η Ερατώ από τους Ψίθυρους Καρδιάς»

Οι προσκλήσεις και οι αφίξεις για το γάμο της Θεοδώρας και του Μαθιου Κουμάρ

Τρέχει για μεταγραφή ο ΠΑΟΚ – Έκπληξη με Έλληνα και μεγάλο όνομα πρώην της Ρεάλ!

Η Γεσθημανή του Survivor επιστρέφει στην Αθήνα όπου την περιμένει η Στρατονομία για να την συλλάβει

Serie A: Χωρίς νικητή το ντέρμπι της Γιουβέντους με τη Νάπολι