Καταγγελία στο MEGA – Περιμένει 5 μήνες να πάρει το επίδομα γέννας και κινδυνεύει να χάσει και τα χρήματα του ΟΑΕΔ

08:26 - 15/11/2021

«Με πήρε ο ΟΑΕΔ και μου είπε ότι θα ακυρωθούν τα χρήματα του εξαμήνου, δεν θα με πληρώσουν, επειδή ο ΕΦΚΑ δεν με έχει εξοφλήσει», δήλωσε η κ. Ανατολή.

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καταγγελία στο MEGA – Περιμένει 5 μήνες να πάρει το επίδομα γέννας και κινδυνεύει να χάσει και τα χρήματα του ΟΑΕΔ

«Με πήρε ο ΟΑΕΔ και μου είπε ότι θα ακυρωθούν τα χρήματα του εξαμήνου, δεν θα με πληρώσουν, επειδή ο ΕΦΚΑ δεν με έχει εξοφλήσει», δήλωσε η κ. Ανατολή.

Διαβάστε το στο tovima

Απίστευτη καταγγελία: Περιμένει 5 μήνες να πάρει το επίδομα γέννας και κινδυνεύει να χάσει και τα χρήματα του ΟΑΕΔ [βίντεο]

Επίδομα γέννας: Η κ. Ανατολή καταγγέλλει πως έχει γεννήσει εδώ και πέντε μήνες και δεν έχει λάβει το επίδομα γέννας. Μέσα σε λίγες ημέρες το πρόγραμμα λήγει και κινδυνεύει να χάσει τα χρήματα που δικαιούται. «Με πήρε ο ΟΑΕΔ και μου είπε ότι θα ακυρωθούν τα χρήματα του εξαμήνου, δεν... The post Απίστευτη καταγγελία: Περιμένει 5 μήνες να πάρει το επίδομα γέννας και κινδυνεύει να χάσει και τα χρήματα του ΟΑΕΔ [βίντεο] appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η άνοδος και η πτώση των Macronomics – Η αποκαθήλωση του Μακρόν από το Politico

«Το βρώμικο μυστικό της Barbie»: Το ντοκιμαντέρ που αποκαλύπτει την σκοτεινή πλευρά της Mattel

«Αργός τουρισμός»: Μήπως είναι το κλειδί για καλύτερες διακοπές;

Σεισμός τώρα στη Φωκίδα – Αισθητός σε αρκετές περιοχές

ΠΑΟΚ: Πρόβλημα με τον Κρούζερ (vid)

Αττική Οδός: Σοβαρό τροχαίο με σύγκρουση μηχανής με φορτηγό – Σε κρίσιμη κατάσταση οδηγός του δίκυκλου