Βαλάντης για Γρηγόρη Πετράκο: «Ο καθένας προωθεί τα δικά του συμφεροντάκια και τα ισοπεδώνει όλα»

16:50 - 09/11/2021

«Αυτά είναι τα πολιτικά εκτρώματα», λέει ο Βαλάντης. Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη μίλησε ο Βαλάντης και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στον Γρηγόρη Πετράκο. «Έχω μάθει να προστατεύομαι και να μην παίρνω στον λαιμό μου και άλλους ανθρώπους. Το αν έκανα εμβόλιο, αν θα κάνω ή αν νόσησα, δεν θα το μάθει ... Περισσότερα To άρθρο Βαλάντης για Γρηγόρη Πετράκο: «Ο καθένας προωθεί τα δικά του συμφεροντάκια και τα ισοπεδώνει όλα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαλάντης για Πετράκο: «Ο καθένας προωθεί τα δικά του συμφεροντάκια και τα ισοπεδώνει όλα»

Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη μίλησε ο Βαλάντης και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στον Γρηγόρη Πετράκο. «Έχω μάθει να προστατεύομαι και να μην παίρνω στον λαιμό μου και άλλους ανθρώπους. Το αν έκανα εμβόλιο, αν θα κάνω ή αν νόσησα, δεν θα το μάθει κανείς. Δεν θα παροτρύνω κανέναν άνθρωπο με τη […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Καιρός σήμερα: Ανεβαίνει η θερμοκρασία – Τοπικές βροχές σε Ιόνιο, Κρήτη και Εύβοια

Με την φωταγώγηση του Μεγάρου της η Βουλή των Ελλήνων τιμά τη Διεθνή Ημέρα Νοηματικών Γλωσσών

Με πόθεν έσχες η κατάθεση υποψηφιότητας για τις εκλογές της 24ης Νοεμβρίου στο ΣΥΡΙΖΑ - Η επεισοδιακή ψηφοφορία και οι αποχωρήσεις

Ρουντ/Τσιτσιπάς – Σέλτον/Ταμπίλο 0-2: Ήττα με κάτω τα χέρια στο Laver Cup

Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ 4-1: Έβαλε αυτογκόλ, ξέσπασε και έφτασε στην ανατροπή στο «Μπερναμπέου»

Επώδυνη η διαδικασία στην ΚΕ του ΣΥΡΙΖΑ, είπε ο Πολάκης - «Γνωστό εδώ και χρόνια το δικό μου πόθεν έσχες»