Βαλάντης: Κατακεραυνώνει τον Γρηγόρη Πετράκο – «Είναι πολιτικό έκτρωμα – μισώ τους ανθρώπους αυτούς»

10:08 - 09/11/2021

Στην Όλγα Λαφαζάνη μίλησε ο Βαλάντης και, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στον Γρηγόρη Πετράκο, κατακεραυνώνοντάς τον. «Έχω To άρθρο Βαλάντης: Κατακεραυνώνει τον Γρηγόρη Πετράκο – «Είναι πολιτικό έκτρωμα – μισώ τους ανθρώπους αυτούς» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαλάντης για Γρηγόρη Πετράκο: Είναι πολιτικό έκτρωμα – Mισώ τους ανθρώπους αυτούς (Βίντεο)

Ο Βαλάντης δεν μάσησε τα λόγια του για τον τον Γρηγόρη Πετράκο όπου τον κατακεραυνώνει. - Πήρε κάποια ευθύνη και να πει ότι εγώ τους έσπρωξα στον θάνατο;

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Βαλάντης: Ο Γρηγόρης Πετράκος είναι πολιτικό έκτρωμα

Ο Βαλάντης μίλησε στην κάμερα του «Happy Day» και τοποθετήθηκε σχετικά με τα λεγόμενα του Γρηγόρη Πετράκου για τον κορωνοϊό ξεσπαθώνοντας κατά του συναδέλφου του, που κατά τη διάρκεια της πανδημίας έχει προκαλέσει πολλές φορές αντιδράσεις με τις αντιεπιστημονικές του απόψεις για τα εμβόλια. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής της Σταματίνας Τσιμτσιλή και την Όλγα Λαφαζάνη ο αγαπημένος τραγουδιστής είπε μεταξύ άλλων: «Έχω μάθει να προστατεύομαι και να μην παίρνω στον λαιμό μου και άλλους ανθρώπους. Το αν έκανα εμβόλιο, αν θα κάνω ή αν νόσησα, δεν θα το μάθει κανείς. Δεν θα παροτρύνω κανέναν άνθρωπο με τη δική μου πράξη γιατί είμαι και δημόσιο πρόσωπο. Βλέπω κάποιους ανθρώπους που πάτησαν πάν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βαλάντης: Ξεσπά κατά του Γρηγόρη Πετράκου – «Αυτά είναι τα πολιτικά εκτρώματα»

Συνέντευξη στην εκπομπή του ALPHA Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε ο Βαλάντης, αναφερόμενος στον Γρηγόρη Πετράκο και στις ιδέες του για τον κορονοϊό. «Έχω μάθει να προστατεύομαι και να μην παίρνω στον λαιμό μου και άλλους ανθρώπους. Το αν έκανα εμβόλιο, αν θα κάνω ή αν νόσησα, δεν... The post Βαλάντης: Ξεσπά κατά του Γρηγόρη Πετράκου – «Αυτά είναι τα πολιτικά εκτρώματα» appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Βαλάντης για Γρηγόρη Πετράκο: «Αυτά είναι τα πολιτικά εκτρώματα»

Ο Βαλάντης μίλησε στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στον Γρηγόρη Πετράκο. Ο Βαλάντης μίλησε έξω […] The post Βαλάντης για Γρηγόρη Πετράκο: «Αυτά είναι τα πολιτικά εκτρώματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Βαλάντης για Γρηγόρη Πετράκο: «Αυτά είναι τα πολιτικά εκτρώματα» (Video)

«Μισώ τους ανθρώπους που εκμεταλλεύονται τις αδυναμίες και τα προβλήματα των ανθρώπων για δικά τους συμφέροντα»

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Βαλάντης κατά Γρηγόρη Πετράκου: Είναι ένα πολιτικό έκτρωμα

"Κάποιοι πάτησαν πάνω στην πανδημία για να κάνουν πολιτική καριέρα", είπε ο Βαλάντης για τον Γρηγόρη Πετράκο.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Βαλάντης: Κατακεραυνώνει τον Γρηγόρη Πετράκο

"Ο καθένας προωθεί τα δικά του συμφεροντάκια και τα ισοπεδώνει όλα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς