Τάνια Τρύπη: «Αν γυρνούσα τον χρόνο πίσω δεν θα έκανα παιδί»

10:30 - 27/10/2021

Την Τάνια Τρύπη συνάντησε η κάμερα του Happy Day και η Όλγα Λαφαζάνη το πρωί της Τετάρτης με αφορμή την […] The post Τάνια Τρύπη: «Αν γυρνούσα τον χρόνο πίσω δεν θα έκανα παιδί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάνια Τρύπη: Τι εννοούσε με το «αν γυρνούσα πίσω το χρόνο δεν θα έκανα παιδί»

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» παραχώρησε συνέντευξη η Τάνια Τρύπη με αφορμή την σειρά «Κρίσιμες στιγμές» σε σκηνοθεσία Μανούσου Μανουσάκη η οποία θα προβληθεί στην ΕΡΤ. Η ηθοποιός δήλωσε «παραδοσιακή» μητέρα αλλά μόνο σε δυο θέματα. «Είμαι παραδοσιακή στο θέμα του τάπερ και της ζακέτας. Σε όλα τ’ άλλα είμαι ροκ» είπε η Τάνια Τρύπη και πρόσθεσε: «Ήθελα πάρα πολύ να κάνω τα παιδιά μου. Αυτό σημαίνει ότι ήμουν έτοιμη και δυνατή να τα μεγαλώσω και μόνη μου». Ερώτηση όμως δέχθηκε η Τάνια Τρύπη και για τη δήλωση της πως «αν γυρνούσα πίσω το χρόνο δεν θα έκανα παιδί». Η ηθοποιός εξήγησε τι εννοούσε μα αυτή τη φράση. «Το είπα γιατί διανύουμε μια περίοδο που όλα τα πράγματα οδηγούν στο σε τ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάνια Τρύπη – «Αν γυρνούσα πίσω τον χρόνο δεν θα έκανα παιδί»

Η Τάνια Τρύπη σε παλιότερες δηλώσεις της είχε αναφερθεί στα πρώτα βήματα της κόρης της στην υποκριτική, Τζένη Καζάκου, λέγοντας πως «ξέρει ότι θα πεινάσει». Το άρθρο Τάνια Τρύπη – «Αν γυρνούσα πίσω τον χρόνο δεν θα έκανα παιδί» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Τ.Τρύπη: «Ήθελα πάρα πολύ να κάνω τα παιδιά μου - Αν γυρνούσα το χρόνο όμως πίσω δεν θα έκανα»

Η γνωστή ηθοποιός Τάνια Τρύπη, κατά τη διάρκεια τηλεοπτικής της συνέντευξης, αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην κόρη της που ακολουθεί τα επαγγελματικά της βήματα καθώς και σε μια δήλωση που προσφάτως είχε κάνει και συζητήθηκε. Πιο συγκεκριμένα, η Τάνια Τρύπη σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ήθελα πάρα πολύ να κάνω τα παιδιά μου. Αυτό σημαίνει ότι ήμουν έτοιμη και δυνατή να τα μεγαλώσω και μόνη μου. Αν γυρνούσα πίσω τον χρόνο δεν θα έκανα όμως παιδί γιατί διανύουμε μια περίοδο που όλα τα πράγματα οδηγούν στο σε τι κόσμο θα φέρεις αυτά τα παιδιά». «Ακόμα συγκρίνουν την κόρη μου με την γιαγιά της; Ο κάθε άνθρωπος έχει τη δική του πορεία. Τώρα, ότι αυτό το κοριτσάκι έχει γονείς εμάς και παππούδες αυτούς πο

Διαβάστε το στο pronews.gr

Τάνια Τρύπη: «Αν γυρνούσα τον χρόνο πίσω δεν θα έκανα παιδί»

Εξηγεί τον λόγο

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Σοκάρει η Τάνια Τρύπη – Γιατί δεν θα έκανε παιδί…

Όσα είπε η Τάνια Τρύπη στο Happy Day!

Διαβάστε το στο to10.gr

Τάνια Τρύπη: "Αν γυρνούσα τον χρόνο πίσω δεν θα έκανα παιδί"

"Ο κάθε άνθρωπος έχει τη δική του πορεία"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»