Σάντρα Βουτσά – Αλίκη Κατσαβού: Η πρώτη κοινή συνέντευξη μετά τον θάνατο του Κώστα Βουτσά

18:04 - 20/10/2021

Στο πλατό της εκπομπής Στούντιο 4 βρέθηκαν, το απόγευμα της Τετάρτης, η Αλίκη Κατσαβού και η Σάντρα Βουτσά στην πρώτη […] The post Σάντρα Βουτσά – Αλίκη Κατσαβού: Η πρώτη κοινή συνέντευξη μετά τον θάνατο του Κώστα Βουτσά appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάντρα Βουτσά – Αλίκη Κατσαβού: Η πρώτη κοινή συνέντευξη μετά τον θάνατο του Κώστα Βουτσά

Όσα είπαν στο Στούντιο 4!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σάντρα Βουτσά-Αλίκη Κατσαβού: Η πρώτη κοινή συνέντευξη μετά τον θάνατο του Κώστα Βουτσά – Tι είπαν (vid)

Πιο συγκεκριμένα, η Σάντρα Βουτσά τόνισε πως «με την Αλίκη γνωριστήκαμε περίπου πριν από 8 χρόνια όταν πρωτογνωρίστηκαν με τον πατέρα μου. Επειδή εγώ είχα αρχίσει αρκετά χρόνια πριν να κάνω παρέα με τον πατέρα μου, βγαίναμε μαζί σαν παρέα και αυτό εξελίχθηκε οπότε συνεχίσαμε να κάνουμε παρέα». Στο απογευματινό μαγκαζίνο της ΕΡΤ, οι δυο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλίκη και Σάντρα – Η πρώτη κοινή συνέντευξη μετά τον θάνατο του Κώστα Βουτσά

Στο πλατό της εκπομπής Στούντιο 4 βρέθηκαν, το απόγευμα της Τετάρτης, η Αλίκη Κατσαβού και η Σάντρα Βουτσά στην πρώτη τους κοινή τηλεοπτική συνέντευξη. Οι... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αλίκη και Σάντρα – Η πρώτη κοινή συνέντευξη μετά τον θάνατο του Κώστα Βουτσά

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»