Αναστασία Γιούσεφ: «Ένας μήνας στο Instagram μπορεί να μού αποφέρει 10.000 ευρώ»

12:46 - 20/10/2021

Η Αναστασία Γιούσεφ μίλησε στην κάμερα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου, Super Κατερίνα το πρωί της Τετάρτης στον Alpha. Η […] The post Αναστασία Γιούσεφ: «Ένας μήνας στο Instagram μπορεί να μού αποφέρει 10.000 ευρώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αναστασία Γιούσεφ αποκαλύπτει: «Ένας καλός μήνας στο Instagram μπορεί να φτάσει και τις 10.000 ευρώ»

Αναστασία Γιούσεφ: Στην κάμερα της εκπομπής “Super Κατερίνα”, μίλησε η όμορφη χορεύτρια και influencer την Τετάρτη 20 Οκτωβρίου. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στην επαγγελματική της ζωή, αλλά και στις απολαβές της από το Instagram. Αναστασία Γιούσεφ: Όσα δήλωσε στην εκπομπή Η γνωστή χορεύτρια μίλησε για τα επαγγελματικά της, τις τηλεοπτικές προτάσεις που έχει δεχτεί, ενώ  αποκάλυψε ότι […] The post Η Αναστασία Γιούσεφ αποκαλύπτει: «Ένας καλός μήνας στο Instagram μπορεί να φτάσει και τις 10.000 ευρώ» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Αναστασία Γιούσεφ: «Ένας μήνας στο Instagram μου αποφέρει 10.000 ευρώ!»

Στην κάμερα της εκπομπής, «Super Κατερίνα» μίλησε η εκρηκτική χορεύτρια, Αναστασία Γιούσεφ...

Διαβάστε το στο Zougla

Αναστασία Γιούσεφ: Ενας καλός μήνας στο Instagram μού αποφέρει μέχρι και 10.000 ευρώ

Η γνωστή χορεύτρια Αναστασία Γιούσεφ μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» για τα επαγγελματικά της, τις απολαβές της από το Instagram, τις τηλεοπτικές προτάσεις που έχει δεχτεί, ενώ αποκάλυψε ότι σύντομα πρόκειται να παντρευτεί τον αγαπημένο της

Διαβάστε το στο Gazzetta

Αναστασία Γιούσεφ: «Ένας μήνας στο Instagram μου αποφέρει 10.000 ευρώ!»

  Στην κάμερα της εκπομπής, «Super Κατερίνα» μίλησε η εκρηκτική χορεύτρια, Αναστασία Γιούσεφ, η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην προσωπική της...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αναστασία Γιούσεφ: «Σε έναν καλό μήνα ως influencer κερδίζω 10.000 ευρώ»

Για την τηλεοπτική πρόταση που δέχτηκε από τη Φάρμα, μίλησε η Αναστασία Γιούσεφ στη νέα της To άρθρο Αναστασία Γιούσεφ: «Σε έναν καλό μήνα ως influencer κερδίζω 10.000 ευρώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αναστασία Γιούσεφ: «Ένας καλός μήνας στο Instagram μπορεί να μου φέρει έως και 10.000 ευρώ»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Αναστασία Γιούσεφ: "Ένας καλός μήνας στο Instagram μπορεί να φτάσει και τις 10.000 ευρώ"

"Έχω δεχτεί πρόταση γάμου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Αναστασία Γιούσεφ: Σε έναν καλό μήνα στο Instagram βγάζω 10.000 ευρώ

Αναστασία Γιούσεφ: Σε έναν καλό μήνα στο Instagram βγάζω 10.000 ευρώ Στις μηνιαίες απολαβές της από τις προωθητικές ενέργειες στο Instagram αναφέρθηκε δημοσίως η χορεύτρια Αναστασία Γιούσεφ. Όπως υποστήριξε, τα έσοδά της από τις συμφωνίες στο Instagram μπορεί μέσα σε ένα μήνα να αγγίξουν τις 10.000 ευρώ,. Αφορμή στάθηκε η πρόταση για την τηλεοπτική Φάρμα, καθώς η Γιούσεφ συνέκρινε τις […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιώργος Καράβας: «Αυτή ήταν η τελευταία φορά που μιλήσαμε με την Βίκυ Καγιά»

Ελένη Κρίτα: «Το «Παρά πέντε» σκεφτόμουν ότι μπορεί να κοπεί στα πρώτα πέντε επεισόδια»

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

Survivor: Ποια φυλή χάνει ένα μέλος της;

Μαύροι πίνακες: Ένα απρόσμενο μήνυμα στο κινητό της Άννας δίνει νέα τροπή στην ιστορία

Θέμης Κανέλλος για Fipster: «Τέτοιους ανθρώπους τους σιχαίνομαι, έχω βγάλει πολλούς έτσι από τη ζωή μου»