Θεοδώρα Βουτσά: «Από τις ελάχιστες φορές που είδα τον πατέρα μου να κλαίει»

17:16 - 17/10/2021

Σαν χθες έφυγε από τη ζωή ο Γιάννης Δαλιανίδης και η Θεοδώρα Βουτσά έκανε μια όμορφη ανάρτηση.

Διαβάστε Περισσότερα στο topontiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η συγκινητική ανάρτηση της Θεοδώρας Βουτσά: «Ίσως ήταν η πρώτη φορά που είδα τον πατέρα μου να κλαίει από στενοχώρια» (ΕΙΚΟΝΑ)

«Φίλοι αγαπημένοι, ο τέλειος συνδυασμός, ο σκηνοθέτης και ο ηθοποιός, που τελειώνει ο ένας και που ξεκινάει ο άλλος», έγραψε αρχικά, για να συνεχίσει: «τη θυμάμαι την κηδεία του Γιάννη. Είχαμε πάει με τον μπαμπά, οι δύο μας. Ηταν Δευτέρα, στο ρεπό των ηθοποιών. Στο Α’ νεκροταφείο, εκεί που είναι και ο μπαμπάς τώρα. Ηταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θεοδώρα Βουτσά: Θυμάται την πρώτη φορά που είδε τον πατέρα της Κώστα Βουτσά να κλαίει

Σε μια ιδιαίτερα συγκινητική ανάρτηση προχώρησε η Θεοδώρα Βουτσά με αφορμή την χθεσινή επέτειο των έντεκα To άρθρο Θεοδώρα Βουτσά: Θυμάται την πρώτη φορά που είδε τον πατέρα της Κώστα Βουτσά να κλαίει δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θεοδώρα Βουτσά: «Ίσως η πρώτη φορά που είδα τον πατέρα μου να κλαίει από στενοχώρια»

Μια ιδιαίτερα συγκινητική ανάρτηση στο Facebook της έκανε η Θεοδώρα Βουτσά αναφερόμενη στον πατέρα της, Κώστα Βουτσά, και τον Γιάννη Δαλιανίδη. Πρόκειται για post που έκανε χθες, Σάββατο πρωί, μέσω του προσωπικού προφίλ της στο Facebook. «Φίλοι αγαπημένοι, ο τέλειος συνδυασμός, ο σκηνοθέτης και ο ηθοποιός, που τελειώνει ο ένας και που ξεκινάει ο άλλος», […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θεοδώρα Βουτσά: Η συγκινητική ανάρτησή της – Από τις ελάχιστες φορές που είδα τον πατέρα μου να κλαίει

https://www.spoilers.gr/theodora-voytsa-i-sygkinitiki-anartisi-tis-apo-tis-elachistes-fores-poy-eida-ton-patera-moy-na-klaiei/ Θεοδώρα Βουτσά: Η συγκινητική ανάρτησή της – «Από τις ελάχιστες φορές που είδα τον πατέρα μου να κλαίει» Μια άκρως συγκινητική ανάρτηση έκανε η... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Θεοδώρα Βουτσά: Η συγκινητική ανάρτησή της – Από τις ελάχιστες φορές που είδα τον πατέρα μου να κλαίει

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ topontiki.gr

Ευρωβουλευτές ΚΚΕ: Αλληλεγγύη σε όλους τους Ουκρανούς πρόσφυγες, θύματα του ιμπεριαλιστικού πολέμου (Video)

Δημήτρης Λιγνάδης: Μηνύσεις κατά πάντων από τον Αλέξη Κούγια

Πόλεμος στην Ουκρανία – ΠΟΥ: Ζούμε την χειρότερη προσφυγική κρίση στην Ευρώπη τα τελευταία 75 χρόνια

Η Πολωνία διαθέτει όλα τα MIG-29 της στην αμερικανική κυβέρνηση

ΚΟΚ: Ποιοι κινδυνεύουν με αφαίρεση διπλώματος για… πάντα

Μαρίνα Πατούλη: Το πάρτι έκπληξη για τα γενέθλια του Βλάσση Χολέβα (Video)