Μανίνα Ζουμπουλάκη: «Έτρωγα τα λεφτά σε ταξίδια, ρούχα, είχα πάρει ένα παλτό 3.000 ευρώ»

11:12 - 12/10/2021

Την Μανίνα Ζουμπουλάκη συνάντησε η Όλγα Λαφαζάνη από το Happy Day και μίλησαν για πολλά. «Δεν αγοράζω πια περιοδικά και […] The post Μανίνα Ζουμπουλάκη: «Έτρωγα τα λεφτά σε ταξίδια, ρούχα, είχα πάρει ένα παλτό 3.000 ευρώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μανίνα Ζουμπουλάκη: «’Ετρωγα τα λεφτά σε ταξίδια, ρούχα, ποτά, φαγητά. Με τους καλύτερους τρόπους τα έφαγα τα λεφτά»

Τη γνωστή συγγραφέα Μανίνα Ζουμπουλάκη συνάντησε η κάμερα του Happy Day και η Όλγα Λαφαζάνη από το Happy Day και μίλησαν πέρα από τη δουλειά της κυρίως για τη σχέση της με τα χρήματα. «Δεν αγοράζω πια περιοδικά και λόγω οικονομικής στενότητας και γιατί τα βρίσκεις και στο ίντερνετ. Δεν σταμάτησα ποτέ να γράφω από το 1982 έως σήμερα», είπε η Μανίνα Ζουμπουλάκη και αναφορικά στο πώς διαχειρίστηκε τα λεφτά που έβγαλε από τη δουλειά της τόνισε: «Δεν έχω περιουσία καμία, ούτε κινητή ούτε ακίνητη. Θα ήθελα να είχα μια μεγάλη καβάτζα, αλλά δυστυχώς δεν έχω. Έχω συνηθίσει έτσι. Είχα πει ότι δεν θα πάρω ποτέ στη ζωή μου αυτοκίνητο, γιατί άκουγα τα έξοδα του αυτοκινήτου και έλεγα πολλά λεφτά δεν θα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»