Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Επιβεβαίωσε το χωρισμό της από τον Σωτήρη Χατζάκη

10:16 - 20/09/2021

Στο Happy Day και τον Μιχάλη Πλεμμένο έδωσε συνέντευξη η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την επιστροφή της […] The post Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Επιβεβαίωσε το χωρισμό της από τον Σωτήρη Χατζάκη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τι λέει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για το χωρισμό της από τον Σωτήρη Χατζάκη

«Έχουμε διατηρήσει μια εξαιρετική σχέση», λέει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου έδωσε συνέντευξη στο Happy Day και τον Μιχάλη Πλεμμένο, όπου μίλησε για την επιστροφή της στο θέατρο, αλλά και για το χωρισμό της από τον Σωτήρη Χατζάκη. «Αισθάνομαι πολύ μεγάλη χαρά που επέστρεψα σε αυτό που αγαπάω να κάνω, στο θέατρο, στην τηλεόραση. ... Περισσότερα To άρθρο Τι λέει η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για το χωρισμό της από τον Σωτήρη Χατζάκη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – Επιβεβαίωσε το χωρισμό της από τον Σωτήρη Χατζάκη

«Έχουμε μια υπέροχη σχέση, πολύ αγαπησιάρικη» παραδέχτηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, μιλώντας για τον χωρισμό της με τον Σωτήρη Χατζάκη

Διαβάστε το στο in.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Η ηθοποιός επιβεβαίωσε τον χωρισμό της

Τις φήμες που την ήθελαν να έχει χωρίσει από τον αγαπημένο της Σωτήρη Χατζάκη επιβεβαίωσε η Αλεξάνδρα Παλαιόλογου στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» τονίζοντας όμως ότι διατηρούν άψογες σχέσεις. «Έχουμε μια υπέροχη σχέση, πολύ αγαπησιάρικη. Είναι ένας άνθρωπος που τον αγαπώ, τον εκτιμώ, τον θαυμάζω. Θα συνεργαζόμουν με τεράστια χαρά πάλι μαζί και φαντάζομαι και αυτός το ίδιο. Εντάξει, έχουμε διατηρήσει μια εξαιρετική σχέση» ανέφερε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η ηθοποιός επιστρέφει στο θέατρο αλλά και στην τηλεόραση και αναρωτήθηκε ως πότε θα υποδύεται τη μοιραία γυναίκα. «Αισθάνομαι πολύ μεγάλη χαρά που επέστρεψα σε αυτό που αγαπάω να κάνω, στο θέατρο, στην τηλεόραση. Για πόσα χρόνια ακόμα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Ποιες είναι οι σχέσεις της με τον Σωτήρη Χατζάκη μετά το χωρισμό

  Πριν από λίγες ημέρες η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου αποκάλυψε σε συνέντευξή της στο περιοδικό «Εγώ» πως μετά από 2 χρόνια σχέσης χώρισε από τον Σωτήρη...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μιλά για τις σχέσεις της με τον Σωτήρη Χατζάκη μετά τον πρόσφατο χωρισμό

Χωριστούς δρόμους ακολούθησαν στην προσωπική τους ζωή, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου και ο Σωτήρης Χατζάκης. Οι δύο To άρθρο Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μιλά για τις σχέσεις της με τον Σωτήρη Χατζάκη μετά τον πρόσφατο χωρισμό δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Όσα ανεφερε για τον χωρισμό της

20 Σεπτεμβρίου 2021 16:05 Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου παραχώρησε συνέντευξη στο Happy Day και τον Μιχάλη Πλεμμενο και αναφέρθηκε στο νέο της τηλεοπτικό comeback, αλλά και... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Όσα ανεφερε για τον χωρισμό της

Διαβάστε το στο spoilers

Παλαιολόγου: Επιβεβαίωσε το χωρισμό της από τον Σωτήρη Χατζάκη

Μετά από δύο χρόνια σχέσης

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Επιβεβαίωσε το χωρισμό της από τον Σωτήρη Χατζάκη

«Έχουμε μια υπέροχη σχέση, πολύ αγαπησιάρικη» παραδέχτηκε η ηθοποιός, μιλώντας για τον χωρισμό της

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»