Σάντρα Βουτσά – «Δεν μπορώ ακόμη να δω ταινία του πατέρα μου»

08:36 - 19/09/2021

«Ακόμη σήμερα που μιλάμε δεν έχω συνειδητοποιήσει πραγματικά πως έχουν πεθάνει οι γονείς μου», είπε η Σάντρα Βουτσά

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάντρα Βουτσά: «Ακόμα δεν μπορώ να δω ταινία του πατέρα μου! Μου είναι πολύ δύσκολο»

Για την απώλεια του πατέρα της, Κώστα Βουτσά, και της μητέρας της, Έρρικας Μπρόγιερ, μίλησε η Σάντρα Βουτσά.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Σάντρα Βουτσά: «Ακόμα δεν μπορώ να δω ταινία του πατέρα μου»

Συγκινεί με τα λόγια της

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Σάντρα Βουτσά: «Ακόμα δεν μπορώ να δω ταινία του πατέρα μου»

Για τον θάνατο των γονιών της, Κώστα Βουτσά και Έρρικα Μπρόγιερ, που έφυγαν μέσα σε λίγους μήνες μίλησε η Σάντρα Βουτσά. «Θεωρώ ότι ο εγκέφαλός μας είναι έτσι φτιαγμένος που μας προστατεύει από την συνειδητοποίηση της πραγματικότητας. Ακόμη σήμερα που μιλάμε δεν έχω συνειδητοποιήσει πραγματικά πως έχουν πεθάνει οι γονείς μου. Έρχονται σκέψεις και φεύγουν. […] The post Σάντρα Βουτσά: «Ακόμα δεν μπορώ να δω ταινία του πατέρα μου» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Τσικίνιο: «Τα κεφάλια ψηλά – Έχουμε πολλά πράγματα να καταφέρουμε ακόμα» (pic)

Δηλαδή αυτοί που έχουν δουλέψει, ξέρουν πώς βγαίνουν τα χρήματα;

Νίκολα Πελτζ: Η σύζυγος του Μπρούκλιν Μπέκαμ έβαψε τους σκύλους τους πορτοκαλί και μωβ

Fraport Greece: Record-Breaking Tourism Season for Rhodes

Χαλκιδική: Θάνατος 19χρονου σε λούνα παρκ – «Θα πάνε φυλακή όλοι αυτοί οι οποίοι εμπλέκονται»

Ιταλία: Νεκρό ανασύρθηκε ένα 4χρονο κοριτσάκι από το διώροφο όπου εξερράγη φιάλη υγραερίου