Η συγκινητική εξομολόγηση της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου για την περίοδο που ο πατέρας της ήταν άρρωστος

02:00 - 18/09/2021

Για την πολύ δύσκολη περίοδο που έζησε, πριν πεθάνει ο πατέρας της, ο οποίος έπασχε από άνοια, μίλησε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό «ΕΓΩ». Ο πατέρας σας έπασχε από άνοια, πώς διαχειριστήκατε το ότι έφτασε στο σημείο να μην σας αναγνωρίζει; «Ήταν πάρα πολύ δύσκολο. Ο πατέρας μου είχε αγιοποιηθεί στο τέλος… Όταν πήγαινα να τον δω, δεν με γνώριζε, παρά μόνο με κοιτούσε με αυτά τα μπλε ματάκια του τα πάνγλυκα… Έφευγα από το πατρικό μου, έμπαινα στο αυτοκίνητο κι έκλαιγα γοερά για τρεις ώρες πάνω στο τιμόνι. Δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου, ούτε να οδηγήσω, ήταν αδύνατο. Ήταν πολύ δύσκολο να αποδεχτώ αυτό που συνέβαινε, γιατί ο μπαμπάς μου ήταν ένας άνθρω

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Εμμανουήλ Καραλής για το μπούλινγκ: Δεν είναι καθόλου εύκολο, να βρουν δύναμη να μιλήσουν στους δικούς τους ανθρώπους

Premier League: Η Λίβερπουλ έπιασε τη Σίτι στην κορυφή με νέα 3άρα

Ξενάγηση στο «Grand Hotel» – Όλα τα μυστικά μένουν εδώ

Ναταλία Δραγούμη: «Η εποχή μας δεν σηκώνει χιούμορ με τον χοντρό και τον λιγνό»

«Τεχνική, σουτ και κλάση»! Τζάμπα ο αντι-Φορτούνης 10 εκατ. για Ολυμπιακό

Οργή για την συνήγορο υπεράσπισης των βιαστών της Ζιζέλ – Η ανάρτηση στα social media που προκάλεσε αντιδράσεις