Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για την παλίνδρομη κύηση – «Το πρωί πήγα στο χειρουργείο, το βράδυ έκανα πρεμιέρα»

12:26 - 08/09/2021

Στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» βρέθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου το πρωινό της Τετάρτης προκειμένου να συναντήσει την Μπέττυ […] The post Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου για την παλίνδρομη κύηση – «Το πρωί πήγα στο χειρουργείο, το βράδυ έκανα πρεμιέρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Είχα μία παλίνδρομη κύηση την οποία δεν πρόλαβα να πενθήσω

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Είχα μια παλίνδρομη κύηση την οποία δεν πρόλαβα να πενθήσω

Δημοσιεύθηκε: 8 Σεπτεμβρίου 2021 16:00 Στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» βρέθηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου το πρωινό της Τετάρτης. Μέσα σε όλα, η γνωστή... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Είχα μια παλίνδρομη κύηση την οποία δεν πρόλαβα να πενθήσω

Διαβάστε το στο spoilers

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: "Το πρωί πήγα στο χειρουργείο, το βράδυ έκανα πρεμιέρα"

"Ήταν πολύ μεγάλη απώλεια όσο μικρή κι αν ήταν αυτή η κύηση"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Aλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Είχα μια παλίνδρομη κύηση» – Τι μήνυμα έδωσε στις γυναίκες

Για την αγάπη της για την δουλειά της και πως δεν θα την παρατούσε αν είχε λύσει το βιοποριστικό της θέμα, μίλησε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Επίσης, δήλωσε πως δεν είναι από τις γυναίκες που γεννήθηκαν για να γίνουν μάνες, ενώ παράλληλα αναφέρθηκε και στην παλίνδρομη κύηση που είχε. Η ηθοποιός μίλησε στο «Ποιος είναι πρωινιάτικα» […] The post Aλεξάνδρα Παλαιολόγου: «Είχα μια παλίνδρομη κύηση» – Τι μήνυμα έδωσε στις γυναίκες appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»