Σασμός: Η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη έκανε την απίστευτη αποκάλυψη

10:22 - 08/09/2021

Η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day και τη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη με αφορμή τον πρωταγωνιστικό […] The post Σασμός: Η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη έκανε την απίστευτη αποκάλυψη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σασμός: Τι κοινό έχει η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη με την Αργυρώ της σειράς;

Σε μια επική αποκάλυψη προχώρησε η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη στον Alpha! Στο Happy Day και τη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη μίλησε η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη από τα γυρίσματα της νέας σειράς του Alpha, Σασμός. Μεταξύ άλλων, μάλιστα, η ηθοποιός προχώρησε σε μια ξεχωριστή αποκάλυψη! Πιο συγκεκριμένα, πρόδωσε πως “ο Σασμός είναι μια οικογενειακή υπόθεση. Ο Ορφέας ... Περισσότερα To άρθρο Σασμός: Τι κοινό έχει η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη με την Αργυρώ της σειράς; δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σασμός – Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: Η απίστευτη αποκάλυψη για το έργο και η σχέση της με τον Θανάση Τότσικα

Η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη, η Αργυρώ από την επιτυχημένη σειρά του Alpha, Σασμός, παραχώρησε μία εφ’ To άρθρο Σασμός – Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: Η απίστευτη αποκάλυψη για το έργο και η σχέση της με τον Θανάση Τότσικα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σασμός: Η πρωταγωνίστρια Χριστίνα Χειλά Φαμέλη έκανε μια απίστευτη αποκάλυψη!

Γεωργία Τσιαρλή ClockDate and time that the article is published or last modified08/09/2021 12:13 Σασμός: H πρωταγωνίστρια, Χριστίνα Χειλά Φαμέλη, έκανε την αποκάλυψη πως το... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Σασμός: Η πρωταγωνίστρια Χριστίνα Χειλά Φαμέλη έκανε μια απίστευτη αποκάλυψη!

Διαβάστε το στο spoilers

Αποκάλυψη από την Χριστίνα Χειλά Φαμέλη για το Σασμό

Τα γυρίσματα γίνονται στο... πατρικό της σπίτι

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»