Ναόμι Κάμπελ: Δίνω καλή ενέργεια – Έχω παρεξηγηθεί πολλές φορές

13:28 - 31/08/2021

Η αψεγάδιαστη Ναόμι Κάμπελ έδωσε μια διαφορετική συνέντευξη στο νέο ειδικό τεύχος του περιοδικού «Τhe Cut». Η μαύρη γαζέλα έλαμψε από πολύ μικρή ηλικία. Ήταν μόλις 15 χρόνων με 1,77 εκατοστά και καταγωγή από την Τζαμάικα. Πλέον στα 51 της συνεχίζει να εντυπωσιάζει με την εκθαμβωτική παρουσία της. «Υπάρχει ένα ταξίδι. Είμαι ακόμα σε αυτό. ... Περισσότερα To άρθρο Ναόμι Κάμπελ: Δίνω καλή ενέργεια – Έχω παρεξηγηθεί πολλές φορές δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ναόμι Κάμπελ κάνει την αυτοκριτική της: «Έχω παρεξηγηθεί πολλές φορές»

H Ναόμι Κάμπελ, έλαμψε από πολύ μικρή ηλικία, καθώς ήταν μόλις 15 χρόνων όταν ξεκίνησε. Το σούπερ μόντελ κοσμεί ένα ακόμα εξώφυλλο και συγκεκριμένα το νέο ειδικό τεύχος του περιοδικού «The Cut» και μιλά με αφοπλιστική ειλικρίνεια για την ζωή και την πορεία της. Η συνέχεια στο znews.gr The post Η Ναόμι Κάμπελ κάνει την αυτοκριτική της: «Έχω παρεξηγηθεί πολλές φορές» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Νεκρός σμηνίτης στη Σκοτίνα – Εντοπίστηκε χωρίς τις αισθήσεις του

ΟΕΝΓΕ: Οι νοσοκομειακοί γιατροί καταγγέλλουν για λογοκρισία το Facebook

Με το εκρηκτικό PETN ανατινάχθηκαν οι βομβητές της Χεζμπολάχ στον Λίβανο - Μυστήριο το πότε μετατράπηκαν σε βόμβες

Σπύρος Μπιμπίλας: Αν αύριο δώσουν την Επίδαυρο στον Σεφερλή, θα βγουν να τον βρίσουν;

Κίνα: Σενάρια για άρση περιορισμών στην αγορά κατοικιών ως απάντηση στην τετραετή κρίση

Μια πισίνα «στοιχειώνει» και πάλι τον ΣΥΡΙΖΑ - Και η Ζανέτ Τσίπρα κατά της Έλενας Ακρίτα