Γερμανία: Νοσοκόμα άλλαξε το εμβόλιο με αλατούχο διάλυμα

11:10 - 11/08/2021

Σχεδόν 9.000 καλούνται να ξαναεμβολιαστούν

Διαβάστε Περισσότερα στο ekriti.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δεν υπάρχει! Νοσοκόμα άλλαξε το εμβόλιο με αλατούχο διάλυμα – Σχεδόν 9.000 Γερμανοί καλούνται να ξαναεμβολιαστούν!

Σχεδόν 9.000 άτομα στη Γερμανία υποχρεούνται να εμβολιαστούν ξανά καθώς μια νοσοκόμα του Ερυθρού Σταυρού άλλαξε το εμβόλιο μ’ ένα αλατούχο διάλυμα! Το άρθρο Δεν υπάρχει! Νοσοκόμα άλλαξε το εμβόλιο με αλατούχο διάλυμα – Σχεδόν 9.000 Γερμανοί καλούνται να ξαναεμβολιαστούν! εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Γερμανία: Νοσηλεύτρια άλλαξε το εμβόλιο κορωνοϊού με αλατούχο διάλυμα – 8.600 τα θύματα

Έκκληση σε χιλιάδες πολίτες να πάνε πάλι να κάνουν εμβόλιο κορωνοϊού κάνουν οι αρχές της βόρεια Γερμανία, μετά τη διαπίστωση ότι μια νοσοκόμα του Ερυθρού Σταυρού ενδέχεται να τους έκανε ένεση με αλατούχο διάλυμα. Η νοσοκόμα είναι ύποπτη για έγχυση διαλύματος αλατιού σε πολίτες αντί για γνήσιες δόσεις σε ένα κέντρο εμβολιασμού στο Friesland – […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

Σοκ στη Γερμανία: Νοσοκόμα άλλαξε το εμβόλιο με αλατούχο διάλυμα – Σχεδόν 9.000 πολίτες καλούνται να ξαναεμβολιαστούν!

Σχεδόν 9.000 άτομα στη Γερμανία υποχρεούνται να εμβολιαστούν ξανά καθώς μια νοσοκόμα του Ερυθρού Σταυρού άλλαξε το εμβόλιο μ’ ένα αλατούχο διάλυμα! Αφού πέταξε ένα φιαλίδιο με το εμβόλιο των Pfizer/BioNTech τον περασμένο Απρίλιο η νοσοκόμα, το αντικατέστησε με το αλατούχο διάλυμα και σύμφωνα με την αστυνομία πιθανότατα το έκανε πολλές φορές. «Είμαι εντελώς σοκαρισμένος […] The post Σοκ στη Γερμανία: Νοσοκόμα άλλαξε το εμβόλιο με αλατούχο διάλυμα – Σχεδόν 9.000 πολίτες καλούνται να ξαναεμβολιαστούν! appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ekriti.gr

Γιατί ο Χριστός διάλεξε τον Ιορδάνη ποταμό για να βαπτισθεί;

Β Εθνική μπάσκετ: Μεγάλη νίκη στη Μάνδρα σημείωσε ο ΟΦΗ

Καζάκου: «Μου λένε ότι μοιάζω στη γιαγιά μου και στον χαρακτήρα και στην εμφάνιση»

Δημόσια ακίνητα: Πωλητήριο σε 70.000 καταπατημένα

Ηράκλειο: Ο Νίκος Λογοθέτης νέος πρόεδρος στο Δικηγορικό Σύλλογο

Κορωνοϊός: Ασθενής το έσκασε από το νοσοκομείο