Ευτυχισμένος μπαμπάς ο Βασίλης Χαλακατεβάκης – Όσα είπε για τη νεογέννητη κορούλα του

14:10 - 30/07/2021

Τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής του ζει από χθες ο Βασίλης Χαλακατεβάκης. Η σύζυγός του έφερε στον κόσμο ένα […] The post Ευτυχισμένος μπαμπάς ο Βασίλης Χαλακατεβάκης – Όσα είπε για τη νεογέννητη κορούλα του appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης στις πρώτες δηλώσεις για την νεογέννητη κορούλα του

Ευτυχισμένος μπαμπάς ο αγαπημένος ηθοποιός Βασίλης Χαλακατεβάκης! Το μεγαλύτερο δώρο της ζωής του έλαβε εδώ και λίγες ώρες ο δημοφιλής ηθοποιός Βασίλης Χαλακατεβάκης. Και αυτό καθώς η σύζυγός του έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι. Το πρωί της Παρασκευής, μάλιστα, ο ηθοποιός μίλησε στο «Καλοκαίρι not» γι’ αυτή την πρωτόγνωρη, για τον ίδιο, κατάσταση. «Για ... Περισσότερα To άρθρο Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης στις πρώτες δηλώσεις για την νεογέννητη κορούλα του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Πρώτη φορά μπαμπάς ο Βασίλης Χαλακατεβάκης – Οι πρώτες δηλώσεις του ηθοποιού

Μπαμπάς έχει γίνει εδώ και λίγες ώρες ο Βασίλης Χαλακατεβάκης ο οποίος είναι τρισευτυχισμένος. Χθες, ο ηθοποιός μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους στο Instagram την πρώτη φωτογραφία της μικρούλας και την καλωσόρισε στον κόσμο. Σήμερα, ο Βασίλης Χαλακεταβάκης μίλησε στην εκπομπή «Καλοκαίρι #not» του Open και μοιράστηκε τη χαρά του. «Για πρώτη φορά μπαμπάς στη ζωή γιατί στους ρόλους, εδώ και 30 χρόνια έκανα τον μπαμπά, οπότε είμαι… εξοικειωμένος από τη λέξη πατέρας. Ελπίζω τώρα, στην πραγματικότητα, τα πράγματα να πάνε εξίσου καλά γιατί στους ρόλους τα πήγα εξαιρετικά καλά σε αυτό το θέμα», ανέφερε αρχικά ο Βασίλης Χαλακατεβάκης. Ο Βασίλης Χαλακατεβάκης συνέχισε: «Γεννήθηκε χθες τα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Οι πρώτες δηλώσεις του Βασίλη Χαλακατεβάκη για τη γέννηση της κόρης του

  Σε πελάγη ευτυχίας πλέει ο Βασίλης Χαλακατεβάκης, καθώς πριν από λίγες ώρες η σύζυγος του, Δέσποινα Μαραγκουδάκη έφερε στον κόσμο το πρώτο τους...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha