Σοφία Μαριόλα: Η ερωτική εξομολόγηση στον Στράτο Τζώρζογλου τη μέρα της γιορτής του!

13:54 - 13/12/2019

Ο Στράτος που φέτος τον βλέπουμε στην καθημερινή σειρά του Ant1 "Γυναίκα χωρίς όνομα" έχει σήμερα την ονομαστική του εορτή και η Σοφία του έκανε μια ερωτική εξομολόγηση στα social media! The post Σοφία Μαριόλα: Η ερωτική εξομολόγηση στον Στράτο Τζώρζογλου τη μέρα της γιορτής του! appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Μαριόλα: Η ερωτική εξομολόγηση στον Στράτο Τζώρζογλου για τη μέρα της γιορτής του (εικόνα)

Το καλοκαίρι έκαναν το γάμο των ονείρων τους στην Κρήτη και είναι full in love!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Τατιάνα Στεφανίδου: «Αυτή είναι η αγαπημένη μου light συνταγή γι’ αυτή την εποχή, είναι πανεύκολη και γρήγορη»

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Ξεκαθαρίζει για τον Κώστα Φραγκολιά και τις φήμες χωρισμού – «Ήξερε ότι θα τον ρωτήσω»

Στάθης Σταμουλακάτος: «Γνώρισα τον αδελφό μου στην κηδεία του πατέρα μου, ήταν περίεργο»

Όλγα Κεφαλογιάννη: «Ως μητέρα απευθύνω για μια ακόμη φορά έκκληση για σεβασμό, όχι εκμετάλλευση»

Καίτη Γαρμπή για Διονύση Σχοινά: «Αν μου έλεγε ότι είναι ερωτευμένος με άλλη γυναίκα, δεν θα προσπαθούσα να του αλλάξω γνώμη»

Εσύ ποιο style icon είσαι;