Δύσκολες στιγμές για τη Ματίνα Παγώνη: “Έπεσα από τις 12ποντες γόβες μου και έσπασα το χέρι μου, με μάτιασαν”

12:46 - 06/07/2021

Στην κάμερα του Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη, μίλησε η Ματίνα Παγώνη, σε μια διαφορετική To άρθρο Δύσκολες στιγμές για τη Ματίνα Παγώνη: “Έπεσα από τις 12ποντες γόβες μου και έσπασα το χέρι μου, με μάτιασαν” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματίνα Παγώνη: Επεσα από τις 12ποντες γόβες – Με μάτιασαν

«Επεσα από τις 12ποντες γόβες και χτύπησα το χέρι μου. Με μάτιασαν», ανέφερε η Ματίνα Παγώνη, μιλώντας στο Happy Day και πρόσθεσε: «Τι να κάνω, έκανα μια επίσκεψη και πήγαινα στο γραφείο, φορούσα το 12ποντο και λογικό ήταν να κουβαριαστώ», είπε με δόσεις χιούμορ η πρόεδρος της ΕΙΝΑΠ, Ματίνα Παγώνη. Η Ματίνα Παγώνη, σε μια […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Δύσκολες ώρες για τη Ματίνα Παγώνη: «Με ματιάσαν. Έπεσα από τις 12ποντες γόβες μου και έσπασα το χέρι μου»

Δύσκολες ώρες για τη Ματίνα Παγώνη: «Με ματιάσαν. Έπεσα από τις 12ποντες γόβες μου και έσπασα το χέρι μου» Ματίνα Παγώνη έδωσε μια εξομολογητική συνέντευξη στο Happy Day στον Άλφα και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε σε ένα σοβαρό ατύχημα που είχε. Στην Όλγα Λαφαζάνη, μίλησε η Ματίνα Παγώνη, σε μια διαφορετική συνέντευξη. Η πρόεδρος της ΕΙΝΑΠ […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς