Συγκλονίζει η Ματίνα Παγώνη: «Του κρατούσα το χέρι κι έλεγα είμαι δυνατή, δεν θα κλαίω»

11:44 - 06/07/2021

Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη η Ματίνα Παγώνη, η οποία συγκλόνισε με την εξομολόγησή της. […] The post Συγκλονίζει η Ματίνα Παγώνη: «Του κρατούσα το χέρι κι έλεγα είμαι δυνατή, δεν θα κλαίω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί η Ματίνα Παγώνη: «Κρατούσα το χέρι του μπαμπά μου κι έλεγα είμαι δυνατή»

Ένα περιστατικό από την παιδική της ηλικία που τη στιγμάτισε και ήταν και ο λόγος που αποφάσισε να γίνει γιατρός εξομολογήθηκε στην εκπομπή Happy Day η Ματίνα Παγώνη. «Αποφάσισα από πολύ μικρή να γίνω γιατρός γιατί είχε συμβεί ένα πολύ δυσάρεστο γεγονός στην οικογένειά μου. Είχε ένα τροχαίο ατύχημα πολύ σοβαρό ο πατέρας μου, διασωληνώθηκε στο ΚΑΤ και έμεινε τρεις μήνες στην εντατική. Ήμουν εφτά χρονών και ήθελα οπωσδήποτε να τον δω, έκλαιγα, τσίριζα» είπε. Η κ. Παγώνη περιέγραψε τη στιγμή που μπήκε στη Μονάδα, μια στιγμή που δεν έχει ξεχάσει ούτε λίγο μέχρι σήμερα. «Ο διευθυντής της μονάδας μου είπε ότι δεν μπαίνουν παιδάκια μέσα κι εγώ είπα όχι, θέλω να τον δω. Μου είπε θα σε πάω να τον

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συγκλονίζει η Ματίνα Παγώνη: «Ήταν σοκαριστικό. Του κρατούσα το χέρι κι έλεγα δεν θα κλάψω»

Στην εκπομπή Happy Day μίλησε το πρωί της Τρίτης (6-07) η Ματίνα Παγώνη. Με βαθιά συγκίνηση ανέσυρε την πιο θλιβερή ανάμνηση από τον πατέρα της. Μιλώντας για τον λόγο που αποφάσισε να γίνει γιατρός, εξομολογήθηκε τις δύσκολες στιγμές που είχε ζήσει ως παιδί, όταν στα 7 της χρόνια κλήθηκε να αντιμετωπίσει την στιγμή που ο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Παγώνη: Συγκλονίζει με την εξομολόγησή της – Του κρατούσα το χέρι κι έλεγα δεν θα κλαίω

Στην εκπομπή Happy Day έδωσε συνέντευξη η Ματίνα Παγώνη, η οποία γνωρίζει καθημερινά τη συμπάθεια του κόσμου, μετά τις εμφανίσεις της στην τηλεόραση, που αναλύει... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Παγώνη: Συγκλονίζει με την εξομολόγησή της – Του κρατούσα το χέρι κι έλεγα δεν θα κλαίω

Διαβάστε το στο spoilers

Ματίνα Παγώνη: "Του κρατούσα το χέρι κι έλεγα είμαι δυνατή, δεν θα κλαίω" (video)

"Μου έχει μείνει αυτή η εικόνα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»