Σάντρα Βουτσά: Δεν μπορώ να βλέπω τις ταινίες που παίζουν οι γονείς μου

01:48 - 02/07/2021

Η κάμερα του «Happy Day» συνάντησε την Σάντρα Βούτσα η οποία αναφέρθηκε στη δικαστική διαμάχη που έχει ξεσπάσει με την πρώην σύζυγο του πατέρα της, Κώστα Βουτσά αλλά και στο θάνατο του πατέρα της. Συγκεκριμένα, η Σάντρα Βουτσά σημείωσε χαρακτηριστικά πως: «Έχουμε κάνει κάποιες κινήσεις και θα το μάθετε σίγουρα. Αυτοί οι πίνακες έχουν συναισθηματική αξία και θέλω να έχω κάτι από τον πατέρα μου» «Δεν μπορώ να βλέπω τις ταινίες που παίζουν οι γονείς μου, η αλήθεια είναι. Ούτε με την μητέρα μου ούτε με τον πατέρα μου. Μου είναι πολύ δύσκολο. Δεν μπορώ να τους ξεχάσω ούτε μια στιγμή μες στην ημέρα» τόνισε η Σάντρα Βουτσά και πρόσθεσε: «Ο μικρός Φοίβος είναι ο πιο άτυχος δυστυχώς. Θα βλέπε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάντρα Βουτσά: "Δεν μπορώ να βλέπω τις ταινίες που παίζουν οι γονείς μου" (video)

"Ο μικρός Φοίβος είναι ο πιο άτυχος δυστυχώς"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Οικουμενικός Πατριάρχης Βαρθολομαίος: Εκτιμώμεν όλες τις προσπάθειες διασώσεως των παραδόσεων

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Θα είμαι γριούλα και θα είμαι ακόμα η Ερατώ από τους Ψίθυρους Καρδιάς»

Οι προσκλήσεις και οι αφίξεις για το γάμο της Θεοδώρας και του Μαθιου Κουμάρ

Τρέχει για μεταγραφή ο ΠΑΟΚ – Έκπληξη με Έλληνα και μεγάλο όνομα πρώην της Ρεάλ!

Η Γεσθημανή του Survivor επιστρέφει στην Αθήνα όπου την περιμένει η Στρατονομία για να την συλλάβει

Serie A: Χωρίς νικητή το ντέρμπι της Γιουβέντους με τη Νάπολι