Μαρίνα Πατούλη: «Δεν βλέπω στο οπτικό μου πεδίο την επανασύνδεση»

11:58 - 30/06/2021

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Μαρίνα Πατούλη στην κάμερα του Happy Day και την δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη. […] The post Μαρίνα Πατούλη: «Δεν βλέπω στο οπτικό μου πεδίο την επανασύνδεση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Πατούλη: Δεν βλέπω επανασύνδεση με τον Γιώργο

Για την εξέλιξη που έχει πάρει ο γάμος της με τον περιφερειάρχη Αττικής, Γιώργο Πατούλη, μίλησε η Μαρίνα Πατούλη σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day. «Στη ζωή υπάρχουν πάντα ανατροπές, το θέμα είναι ότι μέσα από αυτές πρέπει να βγαίνουμε αλώβητοι,  να ανοίγουμε τα φτερά μας και να προχωράμε. Είμαστε σε διάσταση […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρίνα Πατούλη: Δεν βλέπω στο οπτικό μου πεδίο επανασύνδεση

Λευτέρης Παυλίδης ClockDate and time that the article is published or last modified30/06/2021 23:17 Η Μαρίνα Πατούλη παραδέχτηκε πως βρίσκεται σε διάσταση με τον με... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μαρίνα Πατούλη: Δεν βλέπω στο οπτικό μου πεδίο επανασύνδεση

Διαβάστε το στο spoilers

Μαρίνα Πατούλη: "Δεν βλέπω στο οπτικό μου πεδίο την επανασύνδεση" (video)

"Είμαστε σε διάσταση με τον Γιώργο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»