Ρένος Χαραλαμπίδης: “Μου έχουν στείλει πολλές τολμηρές φωτογραφίες στα social media”

10:04 - 21/06/2021

Ο Ρένος Χαραλαμπίδης παραχώρησε συνέντευξη στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη, όπου μίλησε για την To άρθρο Ρένος Χαραλαμπίδης: “Μου έχουν στείλει πολλές τολμηρές φωτογραφίες στα social media” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένος Χαραλαμπίδης: Μου έχουν στείλει πολλές τολμηρές φωτογραφίες στα social media

Ο ηθοποιός αποκάλυψε πώς πέρασε την καραντίνα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: «Μου στέλνουν πολλές τολμηρές φωτογραφίες στα social media» (video)

O Ρένος Χαραλαμπίδης, μίλησε στην κάμερα του «Happy Day» και στην Όλγα Λαφαζάνη και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην περίοδο της καραντίνας, αλλά και στο φλερτ στα social media. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr  

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Χαραλαμπίδης: «Μου έχουν στείλει πολλές τολμηρές φωτογραφίες στα social media»

Για το φλέρτ και τις γυναίκες

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Ρένος Χαραλαμπίδης: «Μου έχουν στείλει πολλές τολμηρές φωτογραφίες στα social media» (video)

"Δεν έχω ερωτευτεί πολλές φορές στην ζωή μου λίγες και καλές" ανέφερε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου στο TLIFE: «Υπέμεινα για χρόνια συμπεριφορές που δε θα έπρεπε» – Η «Γη της Ελιάς» και η αμφισβήτηση

Νικόλας Ράπτης: «Ήμουν μέσα στον τοκετό, ανακαλύπτεις το μεγαλείο της γυναίκας εκείνη την ώρα»

Φωτεινή Ντεμίρη: Η αναφορά στο διαζύγιο από τον Χάρη Γρηγορόπουλο: «Μπορεί να χωρίσαμε, αλλά είμαστε οικογένεια»

Milan Fashion Week: Στο show της Jil Sander τα dramatic lips συνδυάζονται μοναδικά με εντυπωσιακά ρετρό hairstyles

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το Σάββατο θα δούμε την εκπομπή που χάσαμε»

Modern Gothic: Τα dark items που χρειάζεσαι για να «αγκαλιάσεις» μια διακοσμητική τάση για λίγους και καλούς