Τζον Καγιούλης: «Έχω δεχτεί μπούλινγκ, έλεγαν τι τον φέρατε εδώ τον άσχετο»

08:52 - 21/06/2021

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο Τζον Καγιούλης, ο οποίος μίλησε για τα επαγγελματικά του σχέδια, […] The post Τζον Καγιούλης: «Έχω δεχτεί μπούλινγκ, έλεγαν τι τον φέρατε εδώ τον άσχετο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Τζον Καγιούλης εξομολογείται: «Έχω δεχτεί bullying, έλεγαν τι τον φέρατε εδώ τον άσχετο»

«Με πλήγωναν πάρα πολύ, έχω φύγει από γύρισμα με κλάματα», λέει ο Τζον Καγιούλης. Ο Τζον Καγιούλης έδωσε συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη και μίλησε για τα επαγγελματικά του σχέδια, αλλά και για τα σχόλια που τον έχουν πληγώσει. «Ήμασταν δύο παραγωγοί στην ταινία Bachelor γιατί είναι ακριβό χόμπι οι ταινίες. Απλά ... Περισσότερα To άρθρο Ο Τζον Καγιούλης εξομολογείται: «Έχω δεχτεί bullying, έλεγαν τι τον φέρατε εδώ τον άσχετο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»