«Βόμβα» στην αδειοδότηση της ΑΕΚ έβαλαν Λάνγκφορντ και Λοτζέσκι (ΦΩΤΟ)!

20:24 - 14/06/2021

«Βόμβα» στην αδειοδότηση της ΑΕΚ έβαλαν Λάνγκφορντ και Λοτζέσκι (ΦΩΤΟ)! 14/06/2021 Οι Κιθ Λάνγκφορντ και Ματ Λοτζέσκι διέψευσαν ότι υπέγραψαν συμφωνία με την ΑΕΚ για τις οφειλές τους, προκειμένου η «Ένωση» να καταθέσει το φάκελο της αδειοδότησης της στον ΕΣΑΚΕ. Οι δύο έμπειροι παίκτες, βλέποντας τα δημοσιεύματα που υπάρχουν απάντησαν, διαψεύδοντας τα περί συμφωνίας. «Δεν έχω υπογράψει τίποτα» απάντησε ο Κιθ Λάνγκφορντ, ενώ ο Ματ Λοτζέσκι από την πλευρά του έγραψε: «Ενδιαφέρον αλλά και λάθος. Ξέρω ότι δεν έχω καμία συμβιβαστική συμφωνία με την ΑΕΚ ως τώρα»

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Καρφώνουν» την ΑΕΚ Λάνγκφορντ και Λοτσέσκι! (pics)

Νωρίτερα δημοσιεύματα από την Αθήνα ανέφεραν πως η ΚΑΕ ΑΕΚ έφτασε σε συμφωνία με τους Κιθ Λάνγκφορντ και Ματ Λοτσέσκι για τα χρήματα που τους οφείλονται. Ωστόσο η αλήθεια φαίνεται πως είναι κάπως διαφορετική, αφού σύμφωνα με τους ίδιους τους αθλητές δεν έχει υπογραφεί κάποιος συμβιβασμός με τους «κιτρινόμαυρους». «Δεν έχω υπογράψει τίποτα» απάντησε ο […]

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Ποιος πασίγνωστος παρουσιαστής μπήκε στο νοσοκομείο

Αναχώρησε για Αττάλεια ο ΠΑΟΚ

Στην Ανάβαση Πορταριάς θα συμμετάσχει ο Μάριος Ηλιόπουλος (ΦΩΤΟ)

ΒΙΝΤΕΟ: Θέμα στο Sky Sports η μεταγραφή του Μαρσιάλ στην ΑΕΚ

Ανακοίνωσε τον Χουάν Φεράντο ο Πανσερραϊκός

Champions League: Το top-10 των μεγαλύτερων σκορ και η συντριβή του Ολυμπιακού στο Τορίνο