Άγγελος Πυριόχος: «Όταν έπαιρνα στην εφημερίδα 100.000 δραχμές, η τηλεόραση μου έδινε 6 εκατομμύρια»

15:48 - 02/06/2021

Στην εκπομπή Pop Up και τη Χριστιάνα Κοχλατζή έδωσε συνέντευξη ο Άγγελος Πυριόχος, ο οποίος μίλησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Άγγελος Πυριόχος: «Όταν έπαιρνα στην εφημερίδα 100.000 δραχμές, η τηλεόραση μου έδινε 6 εκατομμύρια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγγελος Πυριόχος: «Μου έλεγαν από την τηλεόραση θα σου δώσουμε 11 εκατομμύρια κι έλεγα είναι τρελοί»

Ο Άγγελος Πυριόχος μίλησε στο Pop Up και στην Χριστιάνα Κοχλατζή για την περίοδο που ήταν στην τηλεόραση και τα χρήματα που δίνονταν τότε. Εγώ την τηλεόραση την έβλεπα ως δουλειά, δεν ήταν ούτε για να κάνω καριέρα… Και σιγά την καριέρα που έκανα. Όταν στην εφημερίδα έπαιρνα 100.000 δραχμές το μήνα ή στο περιοδικό ... Περισσότερα To άρθρο Άγγελος Πυριόχος: «Μου έλεγαν από την τηλεόραση θα σου δώσουμε 11 εκατομμύρια κι έλεγα είναι τρελοί» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Άγγελος Πυριόχος: Μου έλεγαν από την τηλεόραση θα σου δώσουμε 11 εκατομμύρια κι έλεγα είναι τρελοί

Τι είπε για το ατύχημα που είχε με το αεροπλάνο ο Άγγελος Πυριόχος.

Διαβάστε το στο in.gr

Άγγελος Πυριόχος: «Όταν έπαιρνα στην εφημερίδα 100.000 δραχμές, η τηλεόραση μου έδινε 6 εκατομμύρια»

Στην εκπομπή «Pop Up» έδωσε συνέντευξη ο Άγγελος Πυριόχος, ο οποίος μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τη χρυσή εποχή της τηλεόρασης.

Διαβάστε το στο to10.gr

Άγγελος Πυριόχος: "Όταν έπαιρνα στην εφημερίδα 100.000 δραχμές, η τηλεόραση μου έδινε 6 εκατομμύρια" (video)

"Έλεγαν για μένα ότι… ο κακομοίρης κατάντησε να φτιάχνει ποπ κορν"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Τζόυς Ευείδη: «Ήταν μεγάλο δώρο που είχα παράσταση την ημέρα της κηδείας των γονιών μου»

Συγκινεί ο Σταμάτης Φασουλής για την Άννα Παναγιωτοπούλου: «Είναι σαν να έχασα το μισό θεατρικό μου εαυτό»

Νεαρός ταξιδιώτης απαντά για τα μελλοντικά του σχέδια: «Έχει λεφτά ο πατέρας μου» – «Σοβαρέψου»

Η Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ για την έκθεση της προσωπικής της ζωής: «Ήταν ακόμη πιο σοκαριστικό»

Στέφανος Κορκολής: «Μου λείπεις αγαπημένε μου δάσκαλε» – Η ανάρτηση για τον Μίκη Θεοδωράκη

Σία Κοσιώνη: «Και φέτος φεύγω υπερήφανη για όσα καταφέραμε μαζί με τους συνεργάτες μου στον ΣΚΑΙ»