Τζώρτζογλου: Έχω κάνει μόνο υαλουρονικό. Τι φταίω εγώ που στα 56 μου δεν έχω ούτε μια άσπρη τρίχα;!

18:54 - 19/05/2021

Ο Στράτος Τζώρτζογλου και η Σοφία Μαριόλα φωτογραφήθηκαν για το περιοδικό YOU και τη συνέντευξη του φιλοξένησε το Happy Day! «Δε με νοιάζει αν λένε... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Τζώρτζογλου: Έχω κάνει μόνο υαλουρονικό. Τι φταίω εγώ που στα 56 μου δεν έχω ούτε μια άσπρη τρίχα;!

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στράτος Τζώρτζογλου: «Τι φταίω εγώ που στα 56 μου δεν έχω ούτε μια άσπρη τρίχα;!»»

Ο Στράτος Τζώρτζογλου αποχώρησε από το reality του ANT1 τη Φάρμα και βρέθηκε και πάλι στην αγκαλιά της αγαπημένης του συζύγου Σοφίας Μαριόλα. Tο διάσημο ζευγάρι που δεν κρύβει τον έρωτά του φωτογραφήθηκε για το περιοδικό «You» και ο γνωστός ηθοποιός προχώρησε σε αποκαλυπτικές δηλώσεις, όσον αφορά την προσωπική του ζωή. Αρχικά αναφέρθηκε στις επεμβάσεις […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τζώρτζογλου: «Τι φταίω εγώ που έχω καλό DNA και στα 56 μου δεν έχω ούτε μια άσπρη τρίχα;!»

Τζώρτζογλου: «Τι φταίω εγώ που έχω καλό DNA και στα 56 μου δεν έχω ούτε μια άσπρη τρίχα;!» «Πριν γνωρίσω τη Σοφία, είχα να κάνω σεξ για 8 μήνες.» Ο Στράτος Τζώρτζογλου αποχώρησε από το reality του ANT1 τη Φάρμα και βρέθηκε και πάλι στην αγκαλιά της αγαπημένης του συζύγου Σοφίας Μαριόλα. Tο διάσημο ζευγάρι που δεν κρύβει τον έρωτά του φωτογραφήθηκε για […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr

Τζώρτζογλου: «Έχω κάνει μόνο υαλουρανικό. Τι φταίω εγώ που στα 56 μου δεν έχω ούτε μια άσπρη τρίχα;!»

Ο Στράτος Τζώρτζογλου αποχώρησε από το reality του ANT1 τη Φάρμα και βρέθηκε και πάλι στην αγκαλιά της αγαπημένης του συζύγου Σοφίας Μαριόλα. Tο διάσημο ζευγάρι που δεν κρύβει τον έρωτά του φωτογραφήθηκε για το περιοδικό «You» και ο γνωστός ηθοποιός προχώρησε σε αποκαλυπτικές δηλώσεις, όσον αφορά την προσωπική του ζωή. Αρχικά αναφέρθηκε στις επεμβάσεις που του έχουν χρεώσει ότι έχει κάνει. «Δε […] The post Τζώρτζογλου: «Έχω κάνει μόνο υαλουρανικό. Τι φταίω εγώ που στα 56 μου δεν έχω ούτε μια άσπρη τρίχα;!» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη