Στράτος Τζώρτζογλου: “Δεν με νοιάζει αν λένε ότι έχω κάνει μπότοξ – Έχω κάνει μόνο υαλουρανικό” – Βάφει τα μαλλιά του;

16:10 - 19/05/2021

Ο Στράτος Τζώρτζογλου και η Σοφία Μαριόλα φωτογραφήθηκαν για το περιοδικό YOU και τη συνέντευξη του To άρθρο Στράτος Τζώρτζογλου: “Δεν με νοιάζει αν λένε ότι έχω κάνει μπότοξ – Έχω κάνει μόνο υαλουρανικό” – Βάφει τα μαλλιά του; δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζώρτζογλου: Δεν με νοιάζει αν λένε ότι έχω κάνει μπότοξ-Έχω κάνει μόνο υαλουρανικό

Ο Στράτος εξέφρασε την επιθυμία του να κάνει πολλά παιδιά με τη σύντροφό του, Σοφία Μαριόλα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Στράτος Τζώρτζογλου: «Δεν με νοιάζει αν λένε ότι έχω κάνει μπότοξ, τι φταίω εγώ που έχω καλό DNA»

“Δε με νοιάζει αν λένε ότι έχω κάνει botox” δήλωσε ο Στράτος Τζώρτζογλου ενώ αποκάλυψε ότι έχει κάνει στο πρόσωπο του θεραπεία με υαλουρανικό. Κάποιοι είπαν ότι βάφω τα μαλλιά μου. Τι φταίω εγώ που έχω καλό DNA και στα 56 μου δεν έχω ούτε μια άσπρη τρίχα”; είπε ο ηθοποιός. Ο Στράτος εξέφρασε  την […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: «Δε με νοιάζει αν λένε για botox – Τι έχει κάνει στο πρόσωπο»

Ο Στράτος Τζώρτζογλου αποκαλύπτει τι έχει «πειράξει» στο πρόσωπό του και τι δήλωσε για την σύντροφό του, Σοφία Μαριόλα από το sportime.gr. για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr - Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Διαβάστε το στο sportime.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: "Δεν με νοιάζει αν λένε ότι έχω κάνει μπότοξ"

"Έχω κάνει μόνο υαλουρανικό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Αποκλειστικό! Ο Γιώργος Δασκουλίδης βάπτισε την κόρη του – Φωτογραφίες και βίντεο

Βέρα Κρούσκα: Η πρώτη αντίδραση μετά τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου για την κρυφή σχέση με τον Γιώργο Νταλάρα όσο ήταν ζευγάρι

Η Κωνσταντίνα Σωτηρίου στο TLIFE: Η σκληρή προετοιμασία για τον διεθνή διαγωνισμό ομορφιάς και ο λόγος που δεν βάζει φίλτρα στις φωτογραφίες

Στράτος Τζώρτζογλου για Σοφία Μαριόλα: «Κάναμε χωριστές διακοπές και βγάλαμε φωτογραφίες από διαφορετικά μέρη»

Kate Moss: Το θρυλικό μοντέλο έκανε εμφάνιση έκπληξη στο show της Victoria’s Secret

Saske – Ελένη Φουρέιρα: Το music video για το επιτυχημένο ντουέτο «10’»