Συγκλονίζει ο Ιωάννης Μελισσανίδης – Τα τελευταία λόγια του πατέρα του πριν φύγει από τη ζωή

11:04 - 13/05/2021

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε συνέντευξη ο Ιωάννης Μελισσανίδης, ο οποίος συγκλόνισε με την εξομολόγηση για τον […] The post Συγκλονίζει ο Ιωάννης Μελισσανίδης – Τα τελευταία λόγια του πατέρα του πριν φύγει από τη ζωή appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννης Μελισσανίδης: Τα τελευταία λόγια του πατέρα του πριν φύγει από τη ζωή (Βίντεο)

«Είναι απίστευτα συγκινητικό και σπουδαίο να πεθαίνεις με τέτοια γενναιοψυχία και γενναιοδωρία και λεβεντιά», εξομολογείται ο Ιωάννης Μελισσανίδης.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ραγίζει καρδιές ο Ιωάννης Μελισσανίδης με την εξομολόγηση για τον πατέρα του

«Τα τελευταία λόγια του πατέρα μου είναι για μένα παρακαταθήκη», λέει ο Ιωάννης Μελισσανίδης. Ο Ιωάννης Μελισσανίδης παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Happy Day” και την Όλγα Λαφαζάνη και συγκίνησε με την εξομολόγησή του για τον πατέρα του που έφυγε από τη ζωή. «Έκανα απεργία πείνας για να με γράψουν οι γονείς μου στην ενόργανη. Τα ... Περισσότερα To άρθρο Ραγίζει καρδιές ο Ιωάννης Μελισσανίδης με την εξομολόγηση για τον πατέρα του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ιωάννης Μελισσανίδης: Συγκλονίζει αποκαλύπτοντας τα τελευταία λόγια του πατέρα του

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε συνέντευξη ο Ιωάννης Μελισσανίδης, ο οποίος συγκλόνισε με την εξομολόγηση για τον πατέρα του.

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκινεί ο Ιωάννης Μελισσανίδης: Τα τελευταία λόγια του πατέρα του πριν πεθάνει

Σε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη προχώρησε ο Ολυμπιονίκης, Ιωάννης Μελισσανίδης στην Όλγα Λαφαζάνη και το To άρθρο Συγκινεί ο Ιωάννης Μελισσανίδης: Τα τελευταία λόγια του πατέρα του πριν πεθάνει δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Συγκλονίζει ο Ιωάννης Μελισσανίδης: Τα τελευταία λόγια του πατέρα του πριν φύγει από τη ζωή

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Τα συγκινητικά λόγια του Ιωάννη Μελισσανίδη για τις τελευταίες στιγμές του πατέρα του (vid)

Ο χρυσός μας Ολυμπιονίκης φιλοξενήθηκε στην εκπομπή “Happy Day” του Alpha και αναφέρθηκε στον πολυαγαπημένο του μπαμπά, που έφυγε απο τη ζωή πριν από ένα χρόνο. “Ο μπαμπάκας μου… Ο…

Διαβάστε το στο politik.gr

Ιωάννης Μελισσανίδης: Τα τελευταία λόγια του πατέρα του πριν πεθάνει

Συγκινεί ο Ολυμπιονίκης

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Ιωάννης Μελισσανίδης: Συγκλονίζει αποκαλύπτοντας τα τελευταία λόγια του πατέρα του

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε συνέντευξη ο Ιωάννης Μελισσανίδης, ο οποίος συγκλόνισε με την εξομολόγηση για τον πατέρα του.

Διαβάστε το στο to10.gr

Ιωάννης Μελισσανίδης - Τα τελευταία λόγια του πατέρα του πριν φύγει από τη ζωή (video)

"Είναι απίστευτα συγκινητικό και σπουδαίο να πεθαίνεις με τέτοια γενναιοψυχία και γενναιοδωρία και λεβεντιά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»