Τζένη Μπαλατσινού: «Ο Βασίλης βοηθάει πολύ, είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας»

10:14 - 11/05/2021

Συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε η Τζένη Μπαλατσινού, η οποία μίλησε και για τη νέα της […] The post Τζένη Μπαλατσινού: «Ο Βασίλης βοηθάει πολύ, είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζένη Μπαλατσινού: Ο Βασίλης βοηθάει πολύ, είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας (Βίντεο)

«Τέταρτη φορά μητέρα και ευχαριστώ το Θεό που με ευλόγησε και τα κατάφερα», είπε η Τζένη Μπαλατσινού.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τζένη Μπαλατσινού: Ο Βασίλης Κικίλιας είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας

Ευγνώμων για το τέταρτο παιδί της είναι η Τζένη Μπαλατσινού, η οποία μίλησε για την καθημερινότητά της με το αγόρι που απέκτησε με τον Βασίλη Κικίλιας. Μιλώντας στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη αναφέρθηκε στη βοήθεια που έχει από τον κ. Κικίλια, εξαίροντας τις ικανότητές του στην αλλαγή πάνας! «Η καθημερινότητα είναι, όπως ξέρεις […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τζένη Μπαλατσινού: «Ο Βασίλης (Κικίλιας) είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας»

Στην κάμερα του «Happy Day» και στην Όλγα Λαφαζάνη μίλησε η Τζένη Μπαλατσινού, η οποία μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη νέα της καθημερινότητα μετά τη γέννηση του γιου της, το δύσκολο τοκετό, αλλά και τη βοήθεια που λαμβάνει από το σύζυγό της, Βασίλη Κικίλια. “Όταν έχεις μωρό, η καθημερινότητα είναι λίγο πιο ζορισμένη και είναι πιο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τζένη Μπαλατσινού: Ο Βασίλης είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας

"Μόλις γέννησα μου είπαν οι γιατροί ότι ήμουν πολύ σπάνια περίπτωση", λέει η Τζένη Μπαλατσινού στην κάμερα με νέο ανανεωμένο look.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ουδέν σχόλιον! Τζένη Μπαλατσινού για Κικίλια: «Ο Βασίλης είναι εξαιρετικός στην αλλαγή της πάνας»

Για τη νέα καθημερινότητα της με το μωρό αλλά και πόσο την βοηθάει ο σύζυγός της, Βασίλης Κικίλας, μίλησε η Τζένη Μπαλατσινού, σε συνέντευξή της στο «Happy Day». Το άρθρο Ουδέν σχόλιον! Τζένη Μπαλατσινού για Κικίλια: «Ο Βασίλης είναι εξαιρετικός στην αλλαγή της πάνας» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Τζένη Μπαλατσινού: «Ο Βασίλης βοηθάει πολύ, είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας»

«Τέταρτη φορά μητέρα και ευχαριστώ το Θεό που με ευλόγησε και τα κατάφερα», είπε η Τζένη Μπαλατσινού

Διαβάστε το στο mononews.gr

«Ο Βασίλης Κικίλιας είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας»

Το όνομα του μωρού τους αποκάλυψε η Τζένη Μπαλατσινού

Διαβάστε το στο news.gr

Τζένη Μπαλατσινού: Ο Βασίλης είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας

“Μόλις γέννησα μου είπαν οι γιατροί ότι ήμουν πολύ σπάνια περίπτωση”, λέει η Τζένη Μπαλατσινού στην κάμερα με νέο ανανεωμένο look. Μια σπάνια συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη παραχώρησε η Τζένη Μπαλατσινού, η οποία αναφέρθηκε στα προβλήματα που αντιμετωπισε στη γέννα αλλά και για τη νέα της καθημερινότητα μετά τη γέννηση του ...

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Τζένη Μπαλατσινού: Ο Βασίλης είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας

Τζένη Μπαλατσινού: Σε συνέντευξη της το πρώην μοντέλο μίλησε για τις δυσκολίες στην γέννα της, αλλά και για την καθημερινότητα.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Τζένη Μπαλατσινού: "Ο Βασίλης είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας" (video)

"Bοηθάει πολύ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Τζένη Μπαλατσινού: «Ο Βασίλης Κικίλιας είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας»

Τζένη Μπαλατσινού: «Ο Βασίλης Κικίλιας είναι εξαιρετικός στην αλλαγή πάνας» Η Τζένη Μπαλατσινού μίλησε για το δύσκολο τοκετό που είχε, υπογραμμίζοντας ότι νιώθει ευγνωμοσύνη που τα κατάφεραν Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε η Τζένη Μπαλατσινού, η οποία αναφέρθηκε στον σύζυγό της, Βασίλη Κικίλια, αλλά και στον καρπό του έρωτά τους. Ο Παναγιώτης – Αντώνιος, όπως είναι […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»