Η Χατζίδου από τις Άγριες Μέλισσες, Εύα Σιμάτου παραδέχεται: «Ήρθε σαν δώρο ζωής»

08:36 - 02/05/2021

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Εύα Σιμάτου στο περιοδικό Down Town και την δημοσιογράφο Λόλα Αγραφιώτη. Η […] The post Η Χατζίδου από τις Άγριες Μέλισσες, Εύα Σιμάτου παραδέχεται: «Ήρθε σαν δώρο ζωής» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγριες Μέλισσες: Η Εύα Σιμάτου αποκαλύπτεται για την Μαίρη Χατζίδου

Όσα είπε η ηθοποιός Εύα Σιμάτου για τις Άγριες Μέλισσες σε συνέντευξη στο Down Town. Για τον ρόλο που κρατά στη β’ σεζόν στις Άγριες Μέλισσες, εκείνον της Μαίρης Χατζίδου, μίλησε η ηθοποιός Εύα Σιμάτου στο περιοδικό Down Town και την δημοσιογράφο Λόλα Αγραφιώτη. Είσαι η κακιά της χρονιάς; Τι να σου πω. Πήγα να ... Περισσότερα To άρθρο Άγριες Μέλισσες: Η Εύα Σιμάτου αποκαλύπτεται για την Μαίρη Χατζίδου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Μιχαήλ Ταμπακάκης: Δημοσίευσε τα ομοφοβικά σχόλια για την παράσταση που θα πρωταγωνιστήσει

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Γιώργος Καράβας: «Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά»