Νίκος Παπαδάκης: «Δεν μπορώ χωρίς να προσεύχομαι – Μιλάω με τους Αγίους, έχω μια οικειότητα μαζί τους»

20:46 - 28/04/2021

Βαθιά θρησκευόμενος δηλώνει ο Νίκος Παπαδάκης, ο οποίος επισκέπτεται συχνά το Άγιο Όρος, ενώ το επίθετό του έχει προκύψει από τη σχέση της οικογένειάς του με την εκκλησία

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Παπαδάκης: «Μιλάω με τους Αγίους, έχω μια οικειότητα μαζί τους – Δεν μπορώ χωρίς να προσεύχομαι»

Σε συνέντευξη του στο Happy Day ανέφερε: «Μου αρέσει η θρησκεία, η εκκλησία και τα μοναστήρια, είναι μέσα στο DNA μου, χωρίς όμως να είμαι με παρωπίδες πάνω στην εκκλησία. Ο πνευματικός μου είναι στο Άγιο Όρος και πηγαίνω πολύ συχνά. Είμαι πάντα εκεί της Παναγίας, δεν είναι στις 15 Αυγούστου εκεί, είναι 13 μέρες […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νίκος Παπαδάκης: «Μιλάω με τους Αγίους, έχω μια οικειότητα μαζί τους»

Για τη σχέση του με τον Θεό μίλησε ο Νίκος Παπαδάκης σε συνέντευξή του. Τα τελευταία χρόνια το γνωστό μοντέλο ασχολείται με την αγιογραφία και έχει έρθει ακόμα πιο κοντά στην εκκλησία. Το άρθρο Νίκος Παπαδάκης: «Μιλάω με τους Αγίους, έχω μια οικειότητα μαζί τους» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Νίκος Παπαδάκης: «Μιλάω με τους Αγίους, έχω μαζί τους μια οικειότητα»

  Νίκος Παπαδάκης: «Μιλάω με τους Αγίους, έχω μαζί τους μια οικειότητα» Για τη σχέση του με τον Θεό μίλησε ο Νίκος Παπαδάκης σε συνέντευξή του. Τα τελευταία χρόνια το γνωστό μοντέλο ασχολείται με την αγιογραφία και έχει έρθει ακόμα πιο κοντά στην εκκλησία. «Μου αρέσει η θρησκεία, η εκκλησία και τα μοναστήρια, είναι μέσα στο DNA […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Ζαχαριάδης: Συκοφαντικό και υποβολιμαίο το δημοσίευμα για τα εμβάσματα του ΣΥΡΙΖΑ στην «Ανοιχτή Πόλη»

Η κυβέρνηση στη Γερμανία «δεν θα πουλήσει, μέχρι νεοτέρας, πρόσθετες μετοχές»

«The Boyfriend»: Το πρώτο ιαπωνικό ριάλιτι σόου για γκέι άτομα – «Είναι σαν και εμάς»

Τραγούδια επανάστασης στο φεστιβάλ της ΚΝΕ

Μπαλοτέλι: «Έχω απορρίψει πολλές προτάσεις, θέλω να γυρίσω στη Serie A»

Ιράν: «Το Ισραήλ θέλει να διευρύνει τη γεωγραφία του πολέμου» – Οργή για το μακελειό στον Λίβανο