Η Πηνελόπη Σεργουνιώτη για τις κακοποιητικές συμπεριφορές στο θέατρο – «Δεν μπορούσαμε να αντιδράσουμε»

08:44 - 28/04/2021

Στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη η Πηνελόπη Σεργουνιώτη, η οποία μίλησε και για τις κακοποιητικές […] The post Η Πηνελόπη Σεργουνιώτη για τις κακοποιητικές συμπεριφορές στο θέατρο – «Δεν μπορούσαμε να αντιδράσουμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Πηνελόπη Σεργουνιώτη για τις παρενοχλήσεις στο θέατρο: Δεν μπορούσαμε να αντιδράσουμε (Βίντεο)

«Δεν μπορούσαμε να αντιδράσουμε, υπήρχε μια λογική της αποδοχής, της παθητικότητας» είπε η Πηνελόπη Σεργουνιώτη.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Πηνελόπη Σεργουνιώτη: «Υπήρχε μια λογική αποδοχής κακοποιητικών συμπεριφορών στο θέατρο»

Η Πηνελόπη Σεργουνιώτη, η τηλεοπτική «Άννα» από την σειρά «Αγγελική» μίλησε και για τις κακοποιητικές συμπεριφορές που έχει βιώσει στο θέατρο, αλλά και για την καταγγελία της στο ΣΕΗ.

Διαβάστε το στο in.gr

Πηνελόπη Σεργουνιώτη: Έχω βιώσει κακοποιητικές συμπεριφορές στο θέατρο

Για τις κακοποιητικές συμπεριφορές που έχει βιώσει στο θέατρο, αλλά και για την καταγγελία της στο ΣΕΗ, μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» η Πηνελόπη Σεργουνιώτη. «Έχω βρεθεί ως δέκτης απαξιωτικής συμπεριφοράς και ως μάρτυρας σε συμπεριφορές προς άλλους συναδέλφους. Όχι τόσο ακραίων, όμως έχω βρεθεί σε καταστάσεις άβολες με απαξιωτικές συμπεριφορές, οι οποίες μπορούν να […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Πηνελόπη Σεργουνιώτη μίλησε για τις κακοποιητικές συμπεριφορές στο χώρο του θεάματος και την καταγγελία που θα κάνει στο ΣΕΗ (video)

Η ηθοποιός Πηνελόπη Σεργουνιώτη, παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» και στην Όλγα Λαφαζάνη και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην σωρεία καταγγελιών από συναδέλφους της για κακοποιητικές συμπεριφορές στο χώρο του θεάτρου και παραδέχτηκε ότι έχει υποστεί αντίστοιχη συμπεριφορά στο χώρο εργασίας της, καθώς επίσης υπήρξε μάρτυρας...

Διαβάστε το στο crashonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»