Παναθηναϊκός: «Τέρμα οι μ@λ@κ@@ς, θα αφήσω την οργή μου να μιλήσει» έγραψε ο Μολό

15:18 - 26/04/2021

Οργισμένο μήνυμα από τον Γιανίκ Μολό στο instagram, όπου και ανέβασε μία φωτογραφία με τη γνωστή μάσκα των anonymous, που έχει γίνει διάσημη και μέσα από την σειρά  “Casa de Papel”. O Γάλλος μπακ χαφ του Παναθηναϊκού έγραψε χαρακτηριστικά το εξής: «Θα αφήσω την οργή μου να μιλήσει, τέρμα οι μαλ#@$@ και οι δουλειές. Εγώ ... Περισσότερα To άρθρο Παναθηναϊκός: «Τέρμα οι μ@λ@κ@@ς, θα αφήσω την οργή μου να μιλήσει» έγραψε ο Μολό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μολό: Θα αφήσω την οργή μου να μιλήσει, τέρμα οι μ@@@κίες

Με μια μάσκα του… γνωστού τιμωρού, ο Γιοάν Μολό δίχως να «φωτογραφήσει» πρόσωπα ή καταστάσεις, ανέφερε πως πλέον όσοι πρέπει θα έρθουν αντιμέτωποι με την οργή του. Ο Γάλλος εξτρέμ του Παναθηναϊκού έχει συνηθίσει τον κόσμο σε τέτοια δυναμικά ποσταρίσματα και σε λόγια που φανερώνουν τον χαρακτήρα του και την απίστευτη αφοσίωσή του στη δουλειά […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Παναθηναϊκός: «Τέρμα οι μ@λ@κ@@ς, θα αφήσω την οργή μου να μιλήσει» έγραψε ο Μολό

Οργισμένο μήνυμα από τον Γιανίκ Μολό στο instagram, όπου και ανέβασε μία φωτογραφία με τη γνωστή μάσκα των anonymous, που έχει γίνει διάσημη και μέσα από την σειρά  “Casa de Papel”. O Γάλλος μπακ χαφ του Παναθηναϊκού έγραψε χαρακτηριστικά το εξής: «Θα αφήσω την οργή μου να μιλήσει, τέρμα οι μαλ#@$@ και οι δουλειές. Εγώ και εσύ, Είμαι […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ασθενής στις ΗΠΑ που είχε ανακηρυχθεί κλινικά νεκρός, ξύπνησε στο χειρουργικό τραπέζι την ώρα που θα του αφαιρούσαν την καρδιά

Τζορτζ Μπάλντοκ: Ενός λεπτού σιγή και συγκίνηση στο Λιντς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, με ελληνικές σημαίες και κατάθεση στεφάνων

Γιάννης Τσιμιτσέλης για το Tempting Fortune: «Το έζησα κι αυτό, έχουμε ολοκληρώσει τα γυρίσματα»

Η βαθμολογία της Euroleague: Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός συνέχισαν μαζί μετά τη νέα τους ήττα, έκανε το 4/4 ο Ερυθρός Αστέρας

Τζορτζ Μπάλντοκ: Εξετάζεται το ενδεχόμενο να έπασχε από καρδιομεγαλία

Βουτιά κατά 7% στις τιμές του πετρελαίου στην βδομάδα