Η Σάντρα Βουτσά απαντά στη Θεανώ Παπασπύρου: «Αν θέλει να βγω να μιλήσω, ευχαρίστως»

11:09 - 17/04/2021

Όλα ξεκίνησαν όταν η Σάντρα Βουτσά έκανε γνωστό πως η Θεανώ Παπασπύρου έχει στην κατοχή της μια σειρά από πίνακες […] The post Η Σάντρα Βουτσά απαντά στη Θεανώ Παπασπύρου: «Αν θέλει να βγω να μιλήσω, ευχαρίστως» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στα όρια η Σάντρα Βουτσά με τη Θεανώ Παπασπύρου: «Από που κι ως που η πρώην-πρώην σύζυγος… – Αν θέλει να βγω να μιλήσω, ευχαρίστως»

Η Σάντρα Βουτσά έκανε γνωστό πως η Θεανώ Παπασπύρου έχει στην κατοχή της μια σειρά από πίνακες μεγάλης αξίας τους οποίους είχε συλλέξει ο αείμνηστος ηθοποιός με σκοπό να τους μοιράσει μια μέρα στις τρεις κόρες του, τη Σάντρα που απέκτησε με την Έρρικα Μπρόγιερ και τις Νικολέτα και Θεοδώρα, καρπούς του γάμου του με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ξεσπά η Σάντρα Βουτσά για τη Θεανώ Παπασπύρου: «Από που κι ως που η πρώην-πρώην σύζυγος… – Αν θέλει να βγω να μιλήσω, ευχαρίστως»

Ανάμεσα στην πρωτότοκη κόρη του Κώστα Βουτσά και την δεύτερη σύζυγό του, Θεανώ Παπασπύρου, φαίνεται πως έχει ξεκινήσει μια έντονη διαμάχη. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Σάντρα Βουτσά: "Αν θέλει να βγω να μιλήσω, ευχαρίστως"

Απαντά στη Θεανώ Παπασπύρου

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»