Κ.Βουτσάς: Δεν άφησε διαθήκη λέει η κόρη του - Στα «μαχαίρια» για 70 πίνακες με την δεύτερη σύζυγό του (βίντεο)

12:24 - 16/04/2021

H κόρη του Κώστα Βουτσά, Σάντρα, εξήγησε για ποιο λόγο αποφάσισε να μιλήσει δημόσια για τους πίνακες μεγάλης αξίας που είχε στην κατοχή του ο πατέρας της, Κώστας Βουτσάς. «Αναγκάστηκα να μιλήσω γιατί συμβαίνει κάτι δύσκολο και λάθος. Τις επιθυμίες των ανθρώπων που “φεύγουν” από τη ζωή, τις σέβεσαι» ανέφερε αρχικά η Σάντρα Βουτσά. Στην συνέχεια η κόρη του Κώστα Βουτσά πρόσθεσε: «Δεν υπάρχει διαθήκη του πατέρα μου ούτε έχουμε κληρονομήσει κάποια αμύθητη περιουσία. Ο πατέρας μου αγόραζε για πάρα πολλά χρόνια πίνακες, έργα τέχνης. Ήταν μια επένδυση για εμάς, τις τρεις κόρες του. Η δεύτερη γυναίκα του πατέρα μου πήρε αυτούς τους πίνακες για να τους φυλάξει σε έναν αποθηκευτικό χώρο. Δεν χωρούσαν σε σ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις