Σάντρα Βουτσά: Οι 70 πίνακες και η διαμάχη με τη δεύτερη σύζυγο του πατέρα της

11:09 - 16/04/2021

Στο Πρωινό και τη Μαίρη Αρώνη παραχώρησε συνέντευξη η Σάντρα Βουτσά, η οποία μίλησε για τη διαμάχη που έχει ξεσπάσει […] The post Σάντρα Βουτσά: Οι 70 πίνακες και η διαμάχη με τη δεύτερη σύζυγο του πατέρα της appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάντρα Βουτσά: Οι 70 πίνακες, η κόντρα με τη δεύτερη σύζυγο, η διαθήκη και η επιθυμία του πατέρα της

Τι λέει η κόρη του αείμνηστου ηθοποιού για την περιουσία με τα έργα τέχνης

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σάντρα Βουτσά: Οι 70 πίνακες μεγάλης αξίας και η διαμάχη με τη δεύτερη σύζυγο του πατέρα της

«Ο πατέρας μου αγόραζε για πάρα πολλά χρόνια πίνακες, έργα τέχνης. Ήταν μια επένδυση για εμάς, τις τρεις κόρες του», λέει η Σάντρα Βουτσά.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σάντρα Βουτσά: Σε διαμάχη με τη δεύτερη σύζυγο του Κώστα Βουτσά για πίνακες μεγάλης αξίας

Οι 70 πίνακες μεγάλης αξίας του Κώστα Βουτσά και η διαμάχη της Σάντρας Βουτσά με τη δεύτερη σύζυγο του πατέρα της

Διαβάστε το στο in.gr

Σάντρα Βουτσά: Σε διαμάχη με τη δεύτερη σύζυγο του Κώστα Βουτσά για 70 πίνακες μεγάλης αξίας

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» παραχώρησε συνέντευξη η Σάντρα Βουτσά η οποία εξήγησε για ποιο λόγο αποφάσισε να μιλήσει δημόσια τους πίνακες μεγάλης αξίας που είχε στην κατοχή του ο πατέρας της, Κώστας Βουτσάς. «Αναγκάστηκα να μιλήσω γιατί συμβαίνει κάτι δύσκολο και λάθος. Τις επιθυμίες των ανθρώπων που “φεύγουν” από τη ζωή, τις σέβεσαι» ανέφερε […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σάντρα Βουτσά: Οι 70 πίνακες μεγάλης αξίας και η διαμάχη με τη δεύτερη σύζυγο του πατέρα της

«Ο πατέρας μου δεν άφησε διαθήκη γιατί θεωρούσε ότι θα σεβαστούμε τις επιθυμίες του»

Διαβάστε το στο news.gr

Κώστας Βουτσάς: Σε διαμάχη η κόρη του με τη δεύτερη σύζυγο του μεγάλου ηθοποιού (video)

Οι 70 πίνακες μεγάλης αξίας του Κώστα Βουτσά και η διαμάχη της Σάντρας Βουτσά με τη δεύτερη σύζυγο του πατέρα της

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»