Ο Mike για την περιπέτειά του με τον καρκίνο – «Πρέπει να παλεύεις, να μη σε πάρει από κάτω»

11:15 - 15/04/2021

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο Mike, ο οποίος μίλησε για την περιπέτεια που πέρασε με […] The post Ο Mike για την περιπέτειά του με τον καρκίνο – «Πρέπει να παλεύεις, να μη σε πάρει από κάτω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί ο Mike για τη μάχη του με τον καρκίνο – «Πρέπει να παλεύεις»

«Δεν πρέπει να σε πάρει από κάτω», λέει ο Mike. Ο Mike παραχώρησε συνέντευξη στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη, όπου μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη μάχη του με τον καρκίνο. «Το νέο μου τραγούδι έχει να κάνει με την περιπέτεια της υγείας μου. Το νόημα είναι να στέκεσαι στα πόδια σου. Όταν συμβαίνει ... Περισσότερα To άρθρο Συγκινεί ο Mike για τη μάχη του με τον καρκίνο – «Πρέπει να παλεύεις» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Mike: "Πρέπει να παλεύεις, να μη σε πάρει από κάτω" (video)

Μίλησε για την περιπέτειά του με τον καρκίνο

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»