«Κυριάκο, άνοιξε τα σχολεία»: Το μήνυμα του Νικόλα στον πρωθυπουργό

13:03 - 03/04/2021

Στο παλιό εργοστάσιο της ΠΥΡΚΑΛ στον Υμηττό, όπου ανακοίνωσε το σχέδιο ανάπλασής του, βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου (03.04.2021) ο πρωθυπουργός, Κυριάκος Μητσοτάκης. Στην ΠΥΡΚΑΛ τον περίμενε κι ένα… φιρμάνι. Ένα μήνυμα που ήθελε να στείλει στον Κυριάκο Μητσοτάκη ο μικρός Νικόλας. Ανάμεσα στις πολλές φωτογραφίες από την επίσκεψη του πρωθυπουργού στην ΠΥΡΚΑΛ, υπήρξε και ... Περισσότερα To άρθρο «Κυριάκο, άνοιξε τα σχολεία»: Το μήνυμα του Νικόλα στον πρωθυπουργό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Κυριάκο, θέλω να ανοίξεις τα σχολεία» - Το viral σημείωμα του μικρού Νικόλα στον πρωθυπουργό

Τον γύρο του διαδικτύου κάνει το σημείωμα, που έδωσε ένας…

Διαβάστε το στο onsports.gr

«Κυριάκο θέλω να ανοίξουν τα σχολεία» – Το σημείωμα που έδωσε μικρό παιδάκι στον Μητσοτάκη

«Κυριάκο, θέλω να ανοίξεις τα σχολεία», έγραφε το σημείωμα που έδωσε στον Κυριάκο Μητσοτάκη ένα μικρό παιδάκι, κατά τη διάρκεια της επίσκεψης του πρωθυπουργού στην ΠΥΡΚΑΛ το πρωί του Σαββάτου. Ο μικρός Νικόλας – όπως λέγεται το αγοράκι – μέσα από το σημείωμά του, ζητά από τον πρωθυπουργό να ανοίξουν τα σχολεία. Όπως όλα τα […]

Διαβάστε το στο mononews.gr

«Κυριάκο, άνοιξε τα σχολεία»: Το μήνυμα του Νικόλα στον πρωθυπουργό

Στο παλιό εργοστάσιο της ΠΥΡΚΑΛ στον Υμηττό, όπου ανακοίνωσε το σχέδιο ανάπλασής του, βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου (03.04.2021) ο πρωθυπουργός, Κυριάκος Μητσοτάκης. Στην ΠΥΡΚΑΛ τον περίμενε κι ένα… φιρμάνι. Ένα μήνυμα που ήθελε να στείλει στον Κυριάκο Μητσοτάκη ο μικρός Νικόλας. Ανάμεσα στις πολλές φωτογραφίες από την επίσκεψη του πρωθυπουργού στην ΠΥΡΚΑΛ, υπήρξε και ...

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

«Κυριάκο, θέλω να ανοίξεις τα σχολεία» – Το viral σημείωμα του μικρού Νικόλα στον πρωθυπουργό

Τον γύρο του διαδικτύου κάνει το σημείωμα, που έδωσε ένας μικρός μαθητής στον πρωθυπουργό, Κυριάκο Μητσοτάκη, για τα σχολεία, που παραμένουν κλειστά, λόγω της πανδημίας. Κατά την επίσκεψη του πρωθυπουργού το πρωί της Κυριακής στην ΠΥΡΚΑΛ, ο μικρός Νικόλας ζήτησε, μέσα από το σημείωμά του, να ανοίξουν τα σχολεία, ώστε να μπορέσει να ξαναδεί τους […] The post «Κυριάκο, θέλω να ανοίξεις τα σχολεία» – Το viral σημείωμα του μικρού Νικόλα στον πρωθυπουργό appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

iOS 18: Σε ποια μοντέλα iPhone της Apple έρχεται από σήμερα η αναβάθμιση

ΑΕΚ - Βόλος 2-0 Τελικό: Εύκολη νίκη στην «OPAP Arena» για την Ένωση

Η Boeing «παγώνει» τις προσλήψεις: Η απεργία των εργαζομένων απειλεί τη ρευστότητα

Το βίντεο από τη σύλληψή του Ράιαν Γουέσλι Ρουθ που προσπάθησε να δολοφονήσει τον Ντόναλντ Τραμπ

Παναθηναϊκός – Μακάμπι 75-88: Ήττα για τους «πράσινους» με τον Αταμάν να αποβάλλεται από τον αγώνα

Κατερίνα Νοτοπούλου: Δέχομαι χυδαίες επιθέσεις από επώνυμους και ανώνυμους υποστηρικτές του Στέφανου Κασσελάκη