Περικλής Κονδυλάτος: «Ήμουν ένα παιδάκι πολύ διαφορετικό, έχω περάσει δύσκολα»

12:10 - 30/03/2021

Στο Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε συνέντευξη ο Περικλής Κονδυλάτος, ο οποίος προχώρησε και σε μια εκ βαθέων […] The post Περικλής Κονδυλάτος: «Ήμουν ένα παιδάκι πολύ διαφορετικό, έχω περάσει δύσκολα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Περικλής Κονδυλάτος: Ήμουν ένα παιδάκι πολύ διαφορετικό, έχω περάσει δύσκολα

«Στο σχολείο ήμουν ένα παιδάκι πολύ διαφορετικό, έχω περάσει πολύ δύσκολα. Στο σχολείο κρυβόμουν...» είπε ο Περικλής Κονδυλάτος.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Περικλής Κονδυλάτος: Ήμουν πάντα δακτυλοδεικτούμενος, με έχουν εκφοβίσει

Για την συμμετοχή του στο Survivor, τους συμπαίκτες του, τις συνθήκες διαβίωσης στον Άγιο Δομίνικο αλλά και την εκκεντρική του εμφάνιση μίλησε ο σχεδιαστής κοσμημάτων Περικλής Κονδυλάτος στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» το πρωί της Τρίτης. «Μέσα στο παιχνίδι είχαμε ωκεανούς από δάκρυα. Έβγαινα αυστηρός και κακός από το μοντάζ που γινόταν. Όταν δημιουργήθηκε […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Περικλής Κονδυλάτος: Ήμουν ένα παιδάκι πολύ διαφορετικό

«Έχω περάσει πολύ δύσκολα» Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Happy Day» ο Περικλής Κονδυλάτος προχώρησε σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση για τα παιδικά του χρόνια.... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Περικλής Κονδυλάτος: Ήμουν ένα παιδάκι πολύ διαφορετικό

Διαβάστε το στο spoilers

Περικλής Κονδυλάτος: Ήμουν πάντα δακτυλοδεικτούμενος, με έχουν εκφοβίσει

 Για την συμμετοχή του στο Survivor, τους συμπαίκτες του, τις συνθήκες διαβίωσης στον Άγιο Δομίνικο αλλά και την εκκεντρική του εμφάνιση μίλησε ο σχεδιαστής κοσμημάτων Περικλής Κονδυλάτος στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» το πρωί της Τρίτης. «Μέσα στο παιχνίδι είχαμε ωκεανούς από δάκρυα. Έβγαινα αυστηρός και κακός από το μοντάζ που γινόταν. Όταν δημιουργήθηκε η […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Περικλής Κονδυλάτος: "Ήμουν ένα παιδάκι πολύ διαφορετικό, έχω περάσει δύσκολα" (video)

"Έβγαινα αυστηρός και κακός από το μοντάζ που γινόταν στο παιχνίδι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»