Η Φάρμα: Έβαλε τα κλάματα ο Στράτος Τζώρτζογλου

11:30 - 16/03/2021

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό» βρέθηκε καλεσμένη η Σοφία Μαριόλα, σύζυγος του Στράτου Τζώρτζογλου ο οποίος συμμετέχει στη «Φάρμα» του Ant1. Οι συνεργάτες του «Πρωινού» είχαν ετοιμάσει μια έκπληξη στην Σοφία Μαριόλα καθώς της έδειξαν ένα βίντεο στο οποίο ο Στράτος Τζώρτζογλου έκανε δηλώσεις στην κάμερα της παραγωγής της Φάρμας και στις οποίες «λύγισε». Ο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Μαριόλα: Έχω 25 χρόνια διαφορά με τον Στράτο Τζώρτζογλου

Η Σοφία Μαριόλα μίλησε για τον σύντροφο της Στράτο Τζώρτζογλου και αναφέρθηκε στη συμμετοχή του δεύτερου, στο ριάλιτι «Φάρμα».Η Σοφία Μαριόλα ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό» και μίλησε για τον σύντροφο της Στράτο Τζώρτζογλου. Η ίδια ανέφερε πως έχουν 25 χρόνια διαφορά και δήλωσε τυχερή που είναι μαζί. «Με τον Στράτο έχουμε 25 χρόνια διαφορά αλλά δεν έχει καμία σημασία. Στην αρχή σκέφτηκα τη διαφορά ηλικίας και επειδή ήταν και επώνυμος. Δεν ήθελα να είμαι κάτι που θα φανεί προς τα έξω και θα με μειώσει μετά εμένα. Άκουσα από ανθρώπους ότι ο Στράτος είναι μεγάλος για μένα και κάποιοι απομακρύνθηκαν, μάλιστα, εκείνο το διάστημα, γιατί ο κόσμος μπορεί να έχει μια δεύτερη και τρίτη σκέψη. Σημα

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Συνελήφθη 38χρονος που φέρεται να είχε μεσολαβήσει σε παράνομες υιοθεσίες σε Αθήνα και Κατερίνη

Αutohellas Hertz: Ισχυρή παρουσία στην Έκθεση Autoathina 2024

«Άγιος έρωτας» – Ταμίλα Κουλίεβα: Δεν θα συγχωρήσει η Θάλεια τον Παύλο για την απιστία του

Nέες premium γεύσεις Starbucks® at Ηome, Caramel Latte, Cinnamon Dolce Latte και Toffee Nut Latte

Έχουν γίνει πάρτι οργίων σαν του ράπερ Ντίντι στη Μύκονο; – Ο Λάκης Γαβαλάς απαντά

Κίνηση τώρα: Σημειωτόν τα οχήματα στον Κηφισό – Πού αλλού υπάρχουν προβλήματα