Φάρμα: Κατέρρευσε ο Στράτος Τζώρτζογλου για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα

10:57 - 16/03/2021

Σε απόσπασμα από την Φάρμα που έπαιξε στο Πρωινό, ο Στράτος Τζώρτζογλου «λυγίζει» μπροστά στην κάμερα και βάζει τα κλάματα. […] The post Φάρμα: Κατέρρευσε ο Στράτος Τζώρτζογλου για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φάρμα: Έκλαψε ο Στράτος Τζώρτζογλου για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα

«Μου λείπει, μια αγκαλίτσα ήθελα να της κάνω», είπε κλαίγοντας ο Στράτος Τζώρτζογλου.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

“Λύγισε” ο Στράτος Τζώρτζογλου στη Φάρμα για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα

Έβαλε τα κλάματα ο Στράτος Τζώρτζογλου:”Μου λείπει… Μια αγκαλίτσα ήθελα να της κάνω”! Σε απόσπασμα από την Φάρμα που έπαιξε σε πρώτη μετάδοση στο Πρωινό, ο Στράτος Τζώρτζογλου καταρρέει μπροστά στην κάμερα και βάζει τα κλάματα. Ο ηθοποιός εξομολογείται για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα, τον γιο του Αλκιβιάδη και πόσο πολύ του λείπουν και ... Περισσότερα To άρθρο “Λύγισε” ο Στράτος Τζώρτζογλου στη Φάρμα για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Φάρμα: Ξέσπασε σε κλάματα ο Στράτος Τζώρτζογλου για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα

Ένα απόσπασμα από το νέο ριάλιτι του ΑΝΤ1, «Φάρμα», προβλήθηκε το πρωί της Δευτέρας στην εκπομπή, «Πρωινό», στο οποίο ο Στράτος Τζώρτζογλου...

Διαβάστε το στο Zougla

Φάρμα: Ξέσπασε σε κλάματα ο Στράτος Τζώρτζογλου για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα

  Ένα απόσπασμα από το νέο ριάλιτι του ΑΝΤ1, «Φάρμα», προβλήθηκε το πρωί της Δευτέρας στην εκπομπή, «Πρωινό», στο οποίο ο Στράτος Τζώρτζογλου λυγίζει...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: Ξέσπασε σε κλάματα ο ηθοποιός για τη γυναίκα του, Σοφία Μαριόλα

Η Σοφία Μαριόλα ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Το Πρωινό” και μίλησε στη Φαίη Σκορδά και τον To άρθρο Στράτος Τζώρτζογλου: Ξέσπασε σε κλάματα ο ηθοποιός για τη γυναίκα του, Σοφία Μαριόλα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Φάρμα: Ξέσπασε σε κλάματα ο Στράτος Τζώρτζογλου μπροστά στην κάμερα

Η αντίδραση της συζύγου του

Διαβάστε το στο news.gr

Η Φάρμα: Ξέσπασε σε κλάματα ο Στράτος Τζώρτζογλου για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα

Ο Στράτος Τζώρτζογλου μέσα από την συμμετοχή του στο τηλεοπτικό ριάλιτι «Η Φάρμα» έχει έρθει στο προσκήνιο. Το πρωί της Τρίτης 16/03 η σύζυγός του... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Η Φάρμα: Ξέσπασε σε κλάματα ο Στράτος Τζώρτζογλου για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα

Διαβάστε το στο spoilers

Η Φάρμα: Σουρέλ σκηνικό! Ο Στράτος Τζώρζτογλου βάζει τα κλάματα – Το ίδιο και η Σοφία Μαριόλα

Η Φάρμα έχει μπει στη ζωή μας και εκεί είναι... Το άρθρο Η Φάρμα: Σουρέλ σκηνικό! Ο Στράτος Τζώρζτογλου βάζει τα κλάματα – Το ίδιο και η Σοφία Μαριόλα εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Κατέρρευσε ο Στράτος Τζώρτζογλου για τη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα στη Φάρμα (video)

"Μου λείπει... Μια αγκαλίτσα ήθελα να της κάνω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Φάρμα: Κατέρρευσε ο Στράτος Τζώρτζογλου και σπάραξε στο κλάμα για τη γυναίκα του

Φάρμα: Κατέρρευσε ο Στράτος Τζώρτζογλου και σπάραξε στο κλάμα για τη γυναίκα του «Σ’ αγαπώ ρε Σοφάκι! Με παντρεύεσαι ξανά; Πρέπει κάθε μέρα να κερδίζεις την αγάπη του συντρόφου σου, κάθε μέρα να δίνεις», λέει ο ηθοποιός στην κάμερα και τα δάκρυα τρέχουν… ποτάμι Ακόμα δεν μπήκαν στη «Φάρμα» οι παίκτες και τους λείπουν οι […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γη της Ελιάς: Ο Κωνσταντίνος αναγκάζεται να της πει όλη την αλήθεια για το σκοτεινό παρελθόν που έχει με τον Δημοσθένη

Βάλια Χατζηθεοδώρου για Fipster: «Ξέρω ποιος είναι ο φίλος μου και τις αξίες πρεσβεύει»

Αρχελάου 5: Ο Ματθαίος πιέζει τον Βύρωνα να κόψει σχέσεις με τον Οδυσσέα

Αριστοτέλης Μπολοβίνος: «Σπουδάζω ψυχοθεραπεία, κάποια στιγμή θα γίνω πατέρας, να μην έχω λύσει τα θέματά μου;»

Μανίνα Ζουμπουλάκη: Η επική ατάκα για τον Δημήτρη Γκοτσόπουλο στον ρόλο του ιερέα

Η Κατάρα Της Τζέλας Δελαφράγκα: Η εμφάνιση – έκπληξη του Πέτρου Ιακωβίδη