Σπύρος Γραμμένος: Έπεσα θύμα βιασμού στα 13 από οικογενειακό φίλο - Παλεύω με κρίσεις πανικού

09:48 - 05/03/2021

Μία ακόμα εξομολόγηση για το #metoo. Ο Σπύρος Γραμμένος μίλησε για την σεξουαλική κακοποίηση στα 13 του από οικογενειακό φίλο.«Βρίσκω τη δύναμη μετά από 30 χρόνια να πω τι μου συνέβη». Με αυτά τα λόγια, ο Σπύρος Γραμμένος μιλά για τη σεξουαλική κακοποίηση που δέχτηκε το 1993 σε σπίτι οικογενειακού φίλου όταν ήταν 13 ετών. «Πριν λίγες μέρες κατάφερα να το πω στην μητέρα μου» λέει και σημειώνει ότι στα 35 του μίλησε για πρώτη φορά στην ψυχολόγο του για αυτό το θέμα. Σήμερα ο Σπύρος Γραμμένος είναι 43 ετών και κάνει μια συγκλονιστική κατάθεση ψυχής μιλώντας στο The Press Project. Η εξομολόγησή του: «Έχω πέσει θύμα μιας τέτοιας κατάστασης, όπου ένας οικογενειακός φίλος, όταν ήμουν 13 χρονών με πο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά