ΒΙΝΤΕΟ: Ξεκίνησε προπονήσεις ο Ομάρ!- Το σχόλιο πρώην συμπαίκτη του στον Ολυμπιακό

17:45 - 04/03/2021

ΒΙΝΤΕΟ: Ξεκίνησε προπονήσεις ο Ομάρ!- Το σχόλιο πρώην συμπαίκτη του στον Ολυμπιακό 04/03/2021 Ευχάριστα είναι τα νέα για την κατάσταση της υγείας του Ομάρ Ελαμπντελαουί. Ο πρώην μπακ του Ολυμπιακού, ο οποίος τραυματίστηκε σοβαρά στα μάτια την Πρωτοχρονιά, ξεκίνησε προπονήσεις με μπάλα και πλέον μετράει αντίστροφα για την επιστροφή του στους αγωνιστικούς χώρους. Σήμερα ανέβασε στα social media ένα βίντεο στο οποίο προπονείται με μπάλα και ενημέρωσε τους θαυμαστές του για την βελτίωση της υγείας του. Όπως τόνισε χαρακτηριστικά, νιώθει καλύτερα και στόχος του είναι να επιστρέψει πιο δυνατός από ποτέ. Παράλληλα, ευχαρίστησε όλους για τα μηνύματα αγάπης και υπ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελαμπντελαουί: Ξεκίνησε προπονήσεις μετά τον τραυματισμό του στα μάτια (video)

«Μπορώ να προπονηθώ και να δουλέψω ξανά με την μπάλα. Έχω ακόμα, όμως, πολύ δρόμο μπροστά μου» ανέφερε ο Ομάρ Ελαμπντελαουί, ποστάροντας βίντεο, με μέρος ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Ελαμπντελαουί: Ξεκίνησε προπονήσεις μετά τον τραυματισμό του στα μάτια (video) δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Πρόβλημα στην Ρεάλ με Φελίζ: Αμφίβολος για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό

ΕΟΚ: Ο Λιόλιος ορίζει αρχιδιαιτητή τον Ηλία Κορομηλά

ΒΙΝΤΕΟ – Γιάννης Παπαστεφανάκης: «Είχαμε τον μεγάλο Ιβάν Σαββίδη δίπλα μας»

Με Σαν Ρόκε Λας Πάλμας ο ΠΑΟΚ στους «32» του CEV Challenge Cup

Τα νεότερα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό ενόψει Ζαλγκίρις

Μεσίτης του Μπάλντοκ: «Τα λόγια μου ήταν πολύ προσεκτικά…» (ΦΩΤΟ)