Στράτος Τζώρτζογλου: «Ο γιος μου ήταν ένα παιδί καμπουριαστό, φοβισμένο από το bullying»

00:00 - 04/03/2021

Ο Στράτος Τζώρτζογλου με αφορμή την πρεμιέρα του ριάλιτι «Φάρμα» μίλησε σήμερα μέσω Skype στο «Πρω1νό» του ANT1. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στην απόφαση του να λάβει μέρος στο παιχνίδι, στη σύζυγό του Σοφία Μαριόλα και τις καταγγελίες που γίνονται στον χώρο του θεάτρου. Μάλιστα, όταν η συζήτηση έφτασε στον γιο του, Αλκιβιάδη, «λύγισε», καθώς όπως είπε […]

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στράτος Τζώρτζογλου: «Ο γιος μου ήταν ένα παιδί καμπουριαστό, φοβισμένο από το bullying»

Ο ηθοποιός «λύγισε» όταν αναφέρθηκε στον γιο του Αλκιβιάδη

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: «Το παιδί μου ήταν καμπουριαστό, φοβισμένο από το bullying»

Στράτος Τζώρτζογλου: «Το παιδί μου ήταν καμπουριαστό, φοβισμένο από το bullying» Ο ηθοποιός μίλησε για τα δύσκολα χρόνια που έζησε ο γιος του Αλκιβιάδης Ο Στράτος Τζώρτζογλου ετοιμάζεται να μπει ως… μάχιμος αγρότης στο νέο ριάλιτι του ANT1, «Φάρμα». Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Πρωινό» για την απόφασή του να λάβει μέρος στο παιχνίδι με τα αγωνίσματα, αλλά και την […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Η πρώτη ολόσωμη φωτογραφία μετά τις φήμες για εγκυμοσύνη

Τα μέτρα ασφαλείας και το πρόγραμμα της 4ήμερης γαμήλιας γιορτής του Κασσελάκη στα Χανιά

Νέα κριτήρια για το «Σπίτι Μου 2»: Εισοδηματικό Όριο αλλά και ηλικιακό στα 50 Χρόνια

Ο Αδερφός του 19χρονου κάνει τατουάζ στη μνήμη του αδικοχαμένου αδελφού του

Από το 2026, όλες οι φορολογικές δηλώσεις θα είναι προσυμπληρωμένες: Τι πρέπει να γνωρίζετε

Πώς να προετοιμάσετε τα παιδιά σας για μια υγιή επιστροφή στο σχολείο σύμφωνα με τους ειδικούς